Od kilku dni wiemy, że wielki finał Intel Extreme Masters Katowice 2019 poprzedzi showmatch, podczas którego rywalizacja toczyć się będzie w trybie Danger Zone. Dziś natomiast poznaliśmy nazwiska zawodników i zawodniczek, którzy wezmą udział w eliminacjach do tego wydarzenia. Chociaż lista nie jest jeszcze pełna, gdyż znajdzie się na niej miejsce również dla dwóch osób z widowni!

Wśród uczestników nie zabraknie wielu aktywnych graczy, w tym m.in. reprezentantów AGO Esports, devils.one i x-kom teamu. Ponadto do walki staną rodzimi komentatorzy i analitycy IEM-a – Adam "destru" Gil, Kuba "KubiK" Kubiak i Paweł "innocent" Mocek. Swoje przedstawicielki będzie mieć także płeć piękna, gdyż w gronie zaproszonych znalazło się miejsce dla czterech członkiń Carnage Esports, które zakończyły swoją przygodę z Intel Challenge Katowice 2019 już w fazie grupowej.

Pełna lista prezentuje się następująco:

x-kom team

devils.one

AGO Esports

Grzegorz "jdqr" Jedras Mikołaj "mouz" Karolewski Dominik "GruBy" Świderski
Oskar "oskarish" Stenborowski Paweł "dycha" Dycha Damian "Furlan" Kisłowski

PASIAKI

EMERITOS

Happy Pandas

Kuba “Kubik” Kubiak Paweł “Innocent” Mocek Connie “Konii” Ko
Agnieszka “Pasia” Olejnik Adam “destru” Gil Calise “Riv” Newton

Mind Gaming

+ 2 osoby z widowni  
Hope “epoh” Kure
Vivienne “BiBiAhn” Quach

Dzisiejszy showmatch w Danger Zone'a, którego zwycięzcy awansują do jutrzejszego spotkania, rozpocznie się o godzinie 12:45. Transmisja dostępna będzie w ESL.TV Polska. Z kolei wielki finał katowickiego Majora zaplanowany jest na niedzielę na godzinę 19:00. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major zapraszamy do naszej relacji tekstowej.