fot. Jennika Ojala / ESL

Rozlosowano pary play-offów IEM Katowice w SC2

Wraz z zakończeniem rozgrywek grupowych turnieju StarCraft 2 na IEM Katowice 2019 poznaliśmy rozstawienie zawodników w nadchodzących play-offach. Do fazy finałowej awansowało dziesięciu Koreańczyków i dwóch Foreignerów: Neeb i Serral. Amerykanin uznawany był za najlepszego niekoreańskiego zawodnika 2017 roku, natomiast Serral wciąż cieszy się tytułem najlepszego gracza na świecie. To właśnie oni będą bronić honoru reszty świata w walce o prestiżowy tytuł mistrzowski.

W grupie D najlepszym okazał się Dear, który zaliczył cztery zwycięstwa i jedną porażkę, a przegrał ze Scarlett. Kanadyjka znalazła się od krok od awansu, a ostatecznie zajęła czwartą lokatę. Blisko awansu był także drugi Foreigner, uThermal, który również zakończył rywalizację z bilansem 2-3. Z drugiego i trzeciego miejsca awansowali kolejno TY (zwycięzca IEM Katowice 2017) oraz soO.

Drabinka play-offów:

Ro12 Ćwierćfinały Półfinały Finał
Dear
herO TBD
Trap TBD
TBD
Serral
Zest TBD TBD
soO
TBD
Stats
Neeb TBD
RagnaroK TBD
TBD
Dark
TY TBD
Solar

Play-offy rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00. Tego dnia rozegrane zostaną wszystkie mecze z etapu Ro12, a także ćwierćfinały.

Relację z IEM Katowice w StarCraft 2 można znaleźć na stronie Cybersport.plTransmisję w języku polskim można znaleźć na kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 Esports niszczy Rogue w LEC. Kikis i spółka bez szans

G2 Esports po raz kolejny pokazało, dlaczego jest uznawane za najlepszą formację w League of Legends European Championship. Tym razem Marcin "Jankos"...