Wygląda na to, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom w Ghost Gaming nie dojdzie do roszad personalnych. Przypomnijmy, że tydzień temu pojawiły się głosy sugerujące, że dni Joshuy "steela" Nissana w szeregach północnoamerykańskiej formacji są policzone – jednak nic bardziej mylnego.

Jeszcze pod koniec lutego wydawało się, że steel faktycznie zakończy swoją ośmiomiesięczną przygodę z Ghost. Dużo mówiło się wtedy o potencjalnych kłopotach z komunikacją, które miały trawić ekipę, a których następstwem miały być właśnie zmiany kadrowe. Jakby na potwierdzenie tych plotek Nissan przestał grać z zespołem, zaś jego miejsce zajął dobrze znany w GG Yassine „Subroza” Taoufik. To właśnie 21-latka określano jako najbardziej prawdopodobnego następcę byłego zawodnika iBUYPOWER.

Niemniej teraz wszystko jest już jasne. Podczas ostatniego streama Richarda Lewisa steel potwierdził, że powraca do drużyny. Serwis Dust2.us skontaktował się także z samą organizacją, która przyznała, iż faktycznie jej gracz oficjalnie został przesunięty na ławkę, ale po krótkim okresie podjęto decyzję o jego przywróceniu. Co ciekawe, mimo to Kanadyjczyk nie weźmie udziału w nadchodzących finałach WESG 2018 – zamiast niego do Chin poleci pozostający ostatnio na bezrobociu Andy "vSa" Xu.

W tej sytuacji skład Ghost Gaming nadal prezentuje się następująco:

  • Matthew „Wardell” Yu
  • Joshua "steel" Nissan
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Jason „neptune” Tran
  • Ryan „freakazoid” Abadir
  • James „JamezIRL” Macaulay – trener