fot. ESL/Adela Sznajder

Vega Squadron otwarty na rozmowy w sprawie transferu swoich graczy

Jeszcze kilkanaście dni temu Vega Squadron rywalizował na katowickim Majorze, ale swoją przygodę z nim zakończył już na pierwszej fazie, zgarniając zaledwie jedno zwycięstwo. Jak się okazuje, dla wielu członków wschodnioeuropejskiej formacji mógł to być ostatni turniej w dotychczasowych barwach.

Vega ogłosiła bowiem, że jest gotowa wysłuchać ofert za swoich graczy i to mimo faktu, że całkiem niedawno podpisała z nimi długoterminowe kontrakty. Każdy z zawodników może więc na własną rękę zadecydować o swojej przyszłości, zaś przełożeni nie będą robić mu z tym większych problemów. Może to więc oznaczać, że już niedługo w regionie CIS czekać nas będzie swego rodzaju szufla, chociaż oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone. Warto też dodać, że już jakiś czas temu poza ekipą znalazł się jeden z jej członków, Leonid „chopper” Vishnyakov.

W związku z odejściem choppera i faktem, iż na scenie CIS nastąpiły poważne zmiany, Vega Squadron postanowiła zrobić sobie przerwę – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie. – Będziemy nadal szukać możliwości, by usprawnić nasz zespół. Jednocześnie organizacja liczy także na każdego zawodnika z naszego obecnego składu. Liczymy, że wkrótce będziemy mogli pokazać się na turniejach online oraz lanowych – dodano.

Obecny skład Vega Squadron prezentuje się następująco:

  • Dmitriy „jR” Chervak
  • Pavel „hutji” Lashkov
  • Igor „crush” Shevchenko
  • Anton „tonyblack” Kolesnikov
  • Artem „Fierce” Ivanov – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TY

Ostatni Terran odpada z IEM Katowice; startują ćwierćfinały

Zakończono właśnie pierwszą rundę play-offów IEM Katowice 2019 w StarCraft 2. O tytuł mistrzowski walczy już tylko ośmiu zawodników, w tym dwóch Forei...