fot. StarLadder

Neil_M nowym trenerem x-kom teamu!

Już kilka dni temu potwierdziły się nasze informacje z 2 marca – Adrian „imd” Pieper przestał pełnić rolę trenera x-kom teamu. Teraz wiemy, że jego następcą został Neil „NeiL_M” Murphy, który przez większą część ubiegłego roku odpowiadał za wyniki The Imperial, ale ostatnio pozostawał bezrobotny.

Irlandczyk przez większą część swojej kariery współpracował z drużynami rywalizującymi raczej na brytyjskim podwórku. Dopiero w Imperial udało mu się wypłynąć na szersze wody, prowadząc tę ekipę do triumfu m.in. w Copenhagen Games 2018 oraz DreamHack Open Summer 2018. W listopadzie rozstał się jednak z zespołem i przez pewien czas wydawało się, że przeniesie się do Ameryki Północnej, niemniej ostatecznie z przenosin nic nie wyszło. Wobec tego 29-latek powraca do regularnej pracy dopiero teraz.

NeiL_M w następujących słowach skomentował dołączenie do x-komu:

Z Imperial rozstałem się około trzech miesięcy temu. Od tego czasu szukałem projektu, w którym chciałbym być i wydaje się, że x-kom to to czego szukałem. Mocne wsparcie ze strony organizacji oraz młoda drużyna, tak samo jak w Imperial.

W tej sytuacji skład x-kom teamu będzie prezentować się następująco:

  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Neil „NeiL_M” Murphy – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MaNa

MaNa i Elazer awansują do play-offów WESG 2018!

Rozgrywane w Chinach światowe finały World Electronic Sports Games 2018 w StarCrafta II możemy już uznać za rozpoczęte. Dzisiaj rozstrzygnięte zostały...