Już za kilka godzin poznamy triumfatorów Intel Extreme Masters Katowice 2019, którzy zgarną czek o wartości 500 tysięcy dolarów! Wcześniej jednak czeka nas mecz pokazowy w trybie Danger Zone, w którym udział wezmą zarówno zawodowi gracze, jak i komentatorzy i analitycy. Znanych nazwisk nie zabraknie.

O wieczny splendor i chwałę, tj. upamiętniające zwycięzców graffiti, walczyć będą m.in. reprezentanci AGO Esports, którzy wczoraj okazali się najlepsi podczas eliminacji. A kto poza tym? Gracze Teamu Liquid, Renegades oraz Dignitas Female, a na dokładkę Sean "seang@res" Gares czy Chad "SPUNJ" Burchill, czyli byli zawodnicy, którzy na katowickim Majorze zajmują się analizą poszczególnych spotkań.

Pełna lista prezentuje się następująco:

Dignitas

AGO Esports

tropic thunder

Catherine "CAth" Leroux Dominik "GruBy" Świderski Tres "stunna" Saranthus
Amanda "rain" Smith Damian "Furlan" Kisłowski Jake "Stewie2K" Yip

Once Misfits

crazy canucks

residentsleeper

Sean "seang@res" Gares Matthew "Sadokist" Trivett Jacob "Pimp" Winneche
Russel "Twistzz" Van Dulken Keith "NAF" Markovic Alexander "Rush" Rush

Bogan bashers

VOX EMINOR

Henry "HenryG" Greer Chad "SPUNJ" Burchill
Sean "Gratisfaction" Kaiwai Justin "jks" Savage

Dzisiejszy showmatch w Danger Zone'a rozpocznie się o godzinie 17:45. Transmisja dostępna będzie w ESL.TV Polska. Z kolei wielki finał katowickiego Majora zaplanowany jest na godzinę 19:00. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major zapraszamy do naszej relacji tekstowej.