fot. ESL/Adela Sznajder

AGO zastąpi ENCE podczas ECS Season 7 Pinnacle Cup

Okazuje się, że poza spotkaniami wymienionymi w naszej dzisiejszej zapowiedzi, dane nam będzie zobaczyć jeszcze jeden mecz z udziałem polskiej drużyny. AGO Esports zagra bowiem w ECS Season 7 Pinnacle Cup, zajmując miejsce zwolnione w ostatniej chwili przez ENCE eSports.

ENCE nie weźmie udziału w rozgrywkach z uwagi na nieporozumienia związane z terminarzem. Chcemy dać naszym graczom wystarczająco czasu, by wypoczęli i odzyskali skupienie po wyczerpującym początku roku. Dobre samopoczucie naszych zawodników jest dla nas najwyższym priorytetem – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie opublikowanym przez organizację. Przypomnijmy, że dziś Finowie mieli zmierzyć się z Nemiga Gaming w ramach inauguracji wspomnianego Pinnacle Cup i wiemy już, że to nie nastąpi. Nie oznacza to jednak, że mecz w ogóle się nie odbędzie.

Wszystko dlatego, że zamiast wicemistrzów ostatniego Majora wystąpi AGO, które zostało awaryjnie dokooptowane przez organizatorów. Tym samym na swoistym zapleczu Esports Championship Series Season 7 pojawią się aż dwie rodzime formacje, bo przecież kilka tygodni temu awans na drodze eliminacji zagwarantował sobie x-kom team. Tak czy inaczej, pierwszy mecz Grzegorza „SZPERA” Dziamałka i spółki ze wspomnianą już Nemigą odbędzie się dziś o godzinie 18:00.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nie tylko karrigan – woxic i frozen także łączeni z mousesports

Dziś rano pojawiły się informacje sugerujące, że Finn "karrigan" Andersen może w najbliższym czasie sfinalizować rozmowy z mousesports. Teraz podobnym...