fot. ESL/Bart Oerbekke

DeadFox zostanie przesunięty na ławkę HellRaisers?

Wiele wskazuje na to, że pomajorowe roszady personalne nie ominą także HellRaisers, które na imprezie w Katowicach spisało się znacznie poniżej oczekiwań. Blisko opuszczenia formacji na rzecz mousesports ma być snajper Özgür „woxic” Eker, a według ostatnich doniesień drużyna planuje przesunąć Bence „DeadFoxa” Böröcza na ławkę rezerwowych.

24-letni Węgier trafił do HellRaisers we wrześniu 2016 roku jako zmiennik, a po niecałym miesiącu otrzymał on pełnoprawne miejsce w zespole. Wraz ze swoimi kolegami DeadFox trzykrotnie wystąpił na turniejach rangi Major, a na tym rozgrywanym w Londynie zdobył nawet status legendy. Do innych osiągnięć Böröcza w barwach HR możemy zaliczyć triumf na Bets.net Masters: Season 1 oraz 3-4. miejsce w ramach V4 Future Sports Festival. W ostatnich miesiącach indywidualna dyspozycja DeadFoxa pozostawiała wiele do życzenia, co może stanowić przyczynę potencjalnego odsunięcia od składu. Posadzenie Węgra na ławce oraz ewentualne odejście woxica będzie oznaczać, że w kadrze HellRaisers pozostanie już tylko trzech zawodników.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład HellRaisers będzie prezentować się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Abay „Hobbit” Khasenov
  • Özgür „woxic” Eker
  • Issa „ISSAA” Murad
  • Amiran „aMi” Rehviashvili – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Get Rekd: Czy łatwo jest być liderem na Zachodzie?

Każdy z nas doskonale wie, że w niemal każdych rozgrywkach, czy to sportowych czy esportowych, znajdzie się drużyna, którą traktuje się jako największ...