STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Nie tylko karrigan – woxic i frozen także łączeni z mousesports

Dziś rano pojawiły się informacje sugerujące, że Finn „karrigan” Andersen może w najbliższym czasie sfinalizować rozmowy z mousesports. Teraz podobnymi doniesieniami podzielił się również serwis HLTV, dodając jednak, że Duńczyk ma być jednym z aż trzech graczy, którzy trafią pod skrzydła niemieckiej organizacji! Pierwszym z nich miałby być Özgür „woxic” Eker, który miałby niespodziewanie zostać następcą […]

Dziś rano pojawiły się informacje sugerujące, że Finn „karrigan” Andersen może w najbliższym czasie sfinalizować rozmowy z mousesports. Teraz podobnymi doniesieniami podzielił się również serwis HLTV, dodając jednak, że Duńczyk ma być jednym z aż trzech graczy, którzy trafią pod skrzydła niemieckiej organizacji!

Pierwszym z nich miałby być Özgür „woxic” Eker, który miałby niespodziewanie zostać następcą Tomáša „oskara” Šťastnego. Ostatnimi czasy Turek związany był z HellRaisers, wraz z którym wziął niedawno udział w Intel Extreme Masters Katowice 2019. Ponadto w ostatnich miesiącach 20-latek wystąpił również na wielu innych międzynarodowych lanach, jednak ani on, ani też jego koledzy nie odnieśli tam już większych sukcesów.

Chociaż i tak udało mu się osiągnąć więcej niż drugiemu potencjalnemu nabytkowi mousesports, Davidowi „frozenowi” Čerňanskýemu. Zaledwie 16-letni Czech większą część swojej kariery spędził na rodzimej scenie, grając dla eXtatus czy też GUNRUNNERS. Dopiero na początku tego roku zdecydował się na odważniejszy ruch i przeszedł do międzynarodowego miksu NoChance, w którym miał okazuję występować u boku Mikaila „Maikelelego” Billa czy też Kevina „kRYSTALA” Amenda.

Co ciekawe, rozmowy transferowe z aż trójką graczy mogą oznaczać, że blisko odejścia z mouz faktycznie jest Miikka „suNny” Kemppi. Fin współpracuje z organizacją zza naszej zachodniej granicy od sierpnia ubiegłego roku, ale ogromne rozczarowanie, jakim był brak awansu na Intel Extreme Masters Katowice 2019, mogło skłonić go do zmiany barw klubowych. Według ostatnich informacji 24-latkowi najbliżej obecnie do Cloud9, gdzie przejąłby miejsce zwolnione przez Jordana „Zellsisa” Montemurro.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład mousesports będzie prezentować się następująco:

  • Chris „chrisJ” de Jong
  • Robin „ropz” Kool
  • Finn „karrigan” Andersen
  • Özgür „woxic” Eker
  • David „frozen” Čerňanský

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ENCE eSports

Lista uczestników WESG 2018 kurczy się – ENCE i MVP PK także nie pojadą do Chin

Wszystkie osoby zainteresowane światowymi finałami World Electronic Sports Games 2018 mogą odczuwać swoiste déjà vu, ponowie bowiem w ostatniej chwili...