Plotki sugerujące powrót TSM-u na scenę CS:GO krążą po sieci już od dłuższego czasu, lecz dotąd o organizacji tej mówiono głównie w kontekście pojedynczych graczy mogących w dłuższej perspektywie stworzyć nowy skład. Teraz sytuacja uległa jednak zmianie, bo według doniesień Jarka "DeKaya" Lewisa północnoamerykańscy działacze rozważają zakontraktowanie drużyny Adila "ScreaMa" Benrlitoma występującej pod nazwą Uruguay.

Oprócz Belga zespół ten współtworzą obecnie Kevin "Ex6TenZ" Droolans, Kevin "HS" Tarn oraz Hampus "hampus" Poser. Rolę piątego zawodnika dotąd pełnił  William "draken" Sundin, ale szwedzki snajper dziś przyjął ofertę od Ninjas in Pyjamas. Zgodnie z informacjami podawanymi przez DeKaya jednym z kandydatów do zajęcia miejsca 23-latka jest Owen "smooya" Butterfield, który od kilku tygodni znajduje się na ławce rezerwowych BIG.

Jeśli negocjacje między dwiema stronami zakończą się sukcesem, to TSM wkrótce reprezentować będzie ekipa biorąca udział w 30. sezonie ESEA Mountain Dew League. Uruguay niedawno zapewniło sobie także występ na lanowych finałach United Masters League, które odbędą się pod koniec marca w Osnabrück. W puli nagród tego wydarzenia znajdzie się aż 100 tysięcy dolarów.


Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym: