mousesports suNny
fot. ESL/Helena Kristiansson

Jednak nie Cloud9? suNny rozmawia z ENCE!

Odejście Miikki „suNny’ego” Kemppiego z mousesports wydaje się być niemal przesądzone. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że 24-latek stał się celem transferowym Cloud9. Jak jednak donosi znany dziennikarz Jarek „DeKay” Lewis, rozmowy pomiędzy Finem a północnoamerykańską organizacją miały zostać zaniechane. Jeśli wierzyć dzisiejszym informacjom, suNny niespodziewanie może wylądować w ENCE.

Na początku miesiąca fińska formacja osiągnęła historyczny sukces, dochodząc do finału Majora w Katowicach, gdzie musiała uznać wyższość Astralis. To osiągnięcie pozwoliło drużynie znacznie przesunąć się w światowym rankingu, wszak aktualnie okupuje ona wysoką, czwartą lokatę. Kemppi już dwukrotnie w swojej karierze miał okazję reprezentować barwy rodzimej organizacji, a po raz ostatni miało to miejsce w 2016 roku. Po opuszczeniu ENCE suNny rozpoczął podbój międzynarodowej sceny, grając pod banderami odpowiednio PENTA Sports oraz mousesports. W drugiej z wymienionych drużyn wystąpił na dwóch imprezach rangi Major.

Póki co nie wiadomo, który z aktualnych zawodników ENCE miałby ustąpić miejsca suNny’emu, o ile negocjacje pomiędzy aktualnym pracodawcą 24-latka a północnoeuropejską organizacją zakończyłyby się pomyślnie. Przypomnijmy, że Kemppi uplasował się na 16. miejscu w notowaniu dwudziestu najlepszych strzelców ubiegłego roku według portalu HLTV.


Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Stanowisko dowodzenia Sharkoon SGD1

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsi gracze oprócz wygodnego fotela czy dobrego mechanika potrzebują także optymalnego biurka komputerowego, przy który...