fot. ESL/Stephanie Lieske

Poznaliśmy kolejne dwie drużyny, które wystąpią w kwalifikacjach do GG League

Sporymi krokami nadchodzi Ł3 Gaming Convention, podczas którego odbędą się pierwsze lanowe kwalifikacje do turnieju GG League. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin poznaliśmy kolejne dwie formacje, które zaprezentują się przed fanami w Warszawie.

Pierwszą z nich zostało rosyjskie NEXTIVYGRAEM, czyli zespół, który okazał się najlepszy podczas drugich otwartych eliminacji online. W finale tej części zmagań ekipa ze wschodu zmierzyła się ze swoimi rodakami reprezentującymi drużynę o wdzięcznej nazwie – tomorrow will be better. Kilka dni wcześniej ta sama sztuka udała się polskiemu miksowi zasilanemu przez między innymi Pawła „innocenta” Mocka – 2k19PL.

Dzisiejszego popołudnia z kolei grono uczestników tego wydarzenia powiększyło się o inną zagraniczną piątkę. Pierwsze zaproszenie dla drużyny spoza naszego kraju powędrowało w ręce graczy ALTERNATE aTTaX. Formacja, którą od stycznia reprezentuje Polak – Mateusz  „mantuu” Wilczewski, dotarła przed rokiem do finału głównej imprezy, przegrywając w nim z x-kom teamem. Nim jednak niemiecko-polski skład będzie mógł myśleć o ponownym zagraniu na Stadionie Miejskim w Poznaniu, najpierw musi pokonać swoich konkurentów w Warszawie, by tym samym zarezerwować bilety na kolejną podróż do Polski.

Dotychczasowy kwartet uczestników Ł3 Gaming Convention zamyka Codewise Unicorns. Jednorożce wczoraj zgarnęły bezpośrednie zaproszenie od organizatorów. Jeszcze dzisiejszego wieczoru poznamy natomiast kolejną drużynę, która weźmie udział w wydarzeniu w stolicy. Szczęśliwców wyłoni trzecia odsłona otwartych kwalifikacji.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars zaczyna polski maraton w ESEA MDL wygraną

Znakomita gra po stronie atakującej była dziś kluczem do sukcesu Izako Boars w kolejnym pojedynku w ESEA Mountain Dew League. Polacy pokonali w pierws...