fot. Blizzard

Baptiste na serwerach publicznych Overwatch już w przyszłym tygodniu

Minęły już dwa tygodnie od momentu, gdy Baptiste został przekazany do testów na niepublicznych serwerach, w związku z czym wiele osób zaczęło się zastanawiać kiedy nowy bohater stanie się dostępny dla wszystkich. Teraz jednak wiadomo już wszystko – oficjalna premiera najnowszego herosa Overwatch nastąpi 19 marca.

Kim jest Baptiste? W wielkim skrócie – to 36-letni sanitariusz, który opuścił terrorystyczną organizację Szpon i postanowił odkupić swoje dawne winy. A wszystko to za pomocą specjalnych butów umożliwiających podwójny skok oraz miotacza biotycznego, który jest w stanie jednocześnie zadawać dość spore obrażenia przeciwnikom, jak i leczyć sojuszników. Jednocześnie postać posiada również odnawiający zdrowie kolegów z drużyny impuls, pole nieśmiertelności chroniące wszystkich w jego zasięgu czy też specjalną umiejętność w postaci matrycy wzmacniającej – przelatujące przez nią pociski zadają obrażenia/leczą ze zdwojoną siłą.

Baptiste to trzydziesta już postać dostępna w Overwatchu. Poprzednio do gry dołączyła Ashe, którą Blizzard zaprezentował po raz pierwszy jeszcze w listopadzie ubiegłego roku i wprowadził do ogólnego dostępu półtora tygodnia później.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Taz

W warszawskich kwalifikacjach do GG League zobaczymy devils.one oraz NoChance

Nieco ponad tydzień dzieli nas od Ł3 Gaming Convention na stadionie Legii Warszawa. Podczas tego wydarzenia rozegrane zostaną między innymi pierwsze z...