fot. materiały prasowe

Razer poszerza linię swoich bestsellerowych urządzeń

Firma Razer, wiodąca marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dzisiaj premierę trzech nowych urządzeń peryferyjnych dla graczy, poszerzających linię jej najlepiej sprzedających się produktów. Klawiatura BlackWidow, headset Kraken oraz myszka Basilisk Essential zapewniają graczom wszystko, co jest im niezbędne, oraz prezentują najlepszy stosunek jakości do ceny w ofercie gamingowych urządzeń Razera.

  • Razer BlackWidow

BlackWidow to najnowsze rozwiązanie w bestsellerowej rodzinie klawiatur Razera. Produkt wyposażono w przełączniki Green Mechanical Switches, charakteryzujące się wyczuwalnym momentem aktywacji oraz wyraźnym odgłosem kliknięcia. Dodatkowo, klawiatura wyróżnia się wieloma funkcjami znanymi z flagowego produktu marki – BlackWidow Elite.

Przełączniki Green Mechanical Switches zostały zaprojektowane przez Razer przede wszystkim z myślą o grach. Cechują się wyczuwalną reakcją zwrotną w momencie zadziałania (tactile bump) i charakterystycznym dźwiękiem w postaci kliknięcia, a także zoptymalizowanymi punktami aktywacji i resetu. Dzięki ulepszonej konstrukcji przełączników, wyposażonych w ścianki boczne, każda ich aktywacja minimalizuje drgania klawiszy, zwiększając jednocześnie dokładność i szybkość reakcji. Żywotność przełączników to aż do 80 milionów kliknięć.

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić tę stronę.

fot. Materiały prasowe
  • Razer Kraken

Nowy headset Razer Kraken to następca bestsellerowego Kraken Pro V2. Słuchawki wyposażono w duże, 50-milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty i mocny dźwięk, oraz ulepszony chowany mikrofon, który jeszcze lepiej wycisza szum płynący z otoczenia, czym zapewnia pozbawioną jakichkolwiek przeszkód komunikację z drużyną.

Komfort podczas długich sesji grania gwarantują grubsze wyścielenie pałąka oraz poduszki wypełnione chłodzącym żelem. Nauszniki pokryto specjalną, oddychającą tkaniną odprowadzającą wilgoć, a także warstwą żelu chłodzącego. Pianki słuchawek skrywają kanały na zauszniki okularów. Wszystkie te cechy mają zapewnić najwyższy komfort użytkowania.

Dzięki wbudowanemu pilotowi na kablu, pozwalającemu na szybką regulację głośności i wyciszenie mikrofonu, trzecia generacja Krakenów jest najbardziej wszechstronnym zestawem słuchawkowym Razera.

Słuchawki są również dostępne w wersji Quartz Pink oraz Kraken for Console w nowym czarnym wariancie kolorystycznym z niebieskim podświetleniem.

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić tę stronę.

fot. Materiały prasowe
  • Razer Basilisk Essential

Razer Basilisk jest wierny wyjątkowemu, ergonomicznemu i dostosowanemu do potrzeb osób praworęcznych kształtowi oryginalnego Basiliska – ma 7 konfigurowalnych przycisków, wykorzystujących przełączniki mechaniczne Razera o żywotności do 20 milionów kliknięć.

Wielokrotnie nagradzany, niepowtarzalny wielofunkcyjny przycisk (obsługiwany kciukiem) może być przypisany do każdej funkcji, jakiej potrzebuje gracz – szybkiej zmiany DPI, skrótów do broni lub zaklęć, komunikatów wysyłanych do określonej grupy osób, czy wreszcie akcji takich jak sprint, leczenie czy przykucnięcie.

Myszkę wyposażono w gamingowy sensor optyczny o rozdzielczości 6400 DPI oraz podświetlenie Razer Chroma, pozwalające na korzystanie z 16.8 miliona kolorów oraz licznych efektów świetlnych, dostępnych dzięki aplikacji Synapse 3.

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić tę stronę

fot. Materiały prasowe

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Baptiste na serwerach publicznych Overwatch już w przyszłym tygodniu

Minęły już dwa tygodnie od momentu, gdy Baptiste został przekazany do testów na niepublicznych serwerach, w związku z czym wiele osób zaczęło się zast...