promisq, H2K, EU LCS 2018 Spring Split
fot. Riot Games

promisq wspierającym G2 w meczu z Fnatic

We wtorek G2 ogłosiło pozyskanie nowego wspierającego, Hampusa „promisq” Abrahamssona w związku z problemami zdrowotnymi Mihaela „Mikyxa” Mehle. Od tego momentu nie było pewności w stosunku odnośnie tego, kto zagra w wyjściowej piątce w nadchodzących meczach. Dzisiaj hiszpańska organizacja rozwiała wątpliwości, ogłaszając Szweda jako wspierającego w piątkowym starciu.

Rywalem G2 w jutrzejszym pojedynku będzie Fnatic. Choć dla zespołu Marcina „Jankosa” Jankowskiego rezultat spotkania nie ma żadnego wpływu na jego sytuację w tabeli, to inaczej sprawa ma się w przypadku pomarańczowo-czarnych. Martin „Rekkles” Larsson i spółka mają jeszcze matematyczne szanse nawet na drugie miejsce w zestawieniu.

Na chwilę obecną nie wiadomo, na jak długo Mikyx pożegna się z głównym składem G2. Najprawdopodobniej kuracja potrwa nie tylko do piątku, ale nieco dłużej, co oznaczałoby absencję również w sobotnim meczu z Misfits Gaming. Króliki wciąż mogą rzutem na taśmę wywalczyć miejsce w czołowej szóstce, więc potencjalna zmiana w szeregach G2 może okazać się zbawienna w kontekście wygranej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Awans AGO i wpadka MIBR-u – za nami ćwierćfinały WESG 2018

Kolejny pełen emocji dzień podczas World Electronic Sports Games 2018 za nami. Dla kibiców w Polsce informacją dnia, bez dwóch zdań, był awans AGO Esp...