fot. ESL

Poznaliśmy uczestników zamkniętych kwalifikacji do 2. sezonu Ultraligi

Aż siedemdziesiąt cztery uczestniczące formacje i tylko osiem miejsc – otwarta część kwalifikacji do drugiego sezonu organizowanej przez Polsat Games Ultraligi za nami. Wczorajszego wieczoru odbył się szósty i zarazem ostatni otwarty turniej eliminacyjny, dzięki któremu poznaliśmy ostateczną listę uczestników zamkniętego etapu kwalifikacji do Ultraligi.

Koniec końców do zamkniętych eliminacji do najbardziej prestiżowych polskich rozgrywek League of Legends dostały się następujące formacje: Delta Five, Smutne Chmurki 8, my favourite inters, Wszyscy jesteśmy Szczurami, Vortex five, Glitch Storm, fajnanazwapl oraz ProXima Gaming. Wymienione zespoły zmierzą się już wkrótce w drabince podwójnej eliminacji, a wszystkie mecze będą rozgrywane w formacie najlepszy z trzech. Kolejne rundy drabinki zamkniętych kwalifikacji do Ultraligi będą odbywały się odpowiednio 18, 21, 24 i 31 marca.

Tak prezentują się pary pierwszej rundy zamkniętych kwalifikacji:

Delta Five vs ProXima Gaming Bo3
Wszyscy jesteśmy Szczurami vs Vortex five Bo3
Smutne Chmurki 8 vs fajnanazwapl Bo3
my favourite inters vs Glitch Storm Bo3

Triumfatorzy drabinki wygranych oraz przegranych awansują następnie do Turnieju Promocyjnego, w którym powalczą o udział w drugiej odsłonie Ultraligi z Indictive oraz Esports Academy. Warto w tym miejscu nadmienić także, iż Indictive będzie mogło wybrać sobie przeciwnika w decydującym o grze w lidze starciu z uwagi na zajęcie 7. miejsca w zestawieniu w fazie zasadniczej pierwszego sezonu. Turniej Promocyjny odbędzie się 7 kwietnia w warszawskim studio Polsat Games.

Drabinkę zamkniętych kwalifikacji do drugiego sezonu Ultraligi możecie znaleźć pod tym adresem. Organizatorzy nie przewidują transmisji z tego etapu eliminacji, dlatego też postanowili udostępnić prawa do transmisji każdemu, kto tylko będzie zainteresowany pokazywaniem meczów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pątko w piątki: Pierwsza dwójka na wagę złota, czyli z czym się je nowy format play-offów LEC

Od samego początku na europejskiej scenie Ligi Legend dwie najsilniejsze formacje sezonu zasadniczego były nagradzane bezpośrednim awansem do półfinał...