fot. StarLadder

draken podpisał z NiP-em umowę do końca roku

Jak już wiemy od jakiegoś czasu, dość niespodziewanie Ninjas in Pyjamas po zakończeniu katowickiego Majora zmuszone było dokonać zmiany w swoim składzie. Poza zespołem znalazł się Dennis „dennis” Edman, który postanowił zrobić sobie przerwę od gry, zaś jego miejsce jako zmiennik zajął William „draken” Sundin.

Dla 23-letniego Szweda był to powrót pod skrzydła rodzimej organizacji po dziewięciu miesiącach przerwy, w trakcie której współpracował z Fnatic i Red Reserve. Od samego początku określano go jednak jako „stand-ina”, co pozwalało mieć nadzieję, że powrót dennisa do gry nastąpi wcześniej niż później. W opublikowanej dziś rozmowie z serwisem HLTV Sundin zdradził jednak, że związał się z NiP-em umową obowiązującą aż do końca bieżącego roku, co może wskazywać, że zespół w obecnym kształcie będzie występować dłużej niż się to pierwotnie wszystkim wydawało.

Co ciekawe, draken zdążył już zanotować powtórny debiut w barwach Ninjas in Pyjamas – miało to miejsce 11 marca podczas meczu pierwszego tygodnia Esports Championship Series Season 7 z forZe. Dziś wieczorem natomiast szwedzki snajper zainauguruje wraz ze swoją drużyną podczas BLAST Pro Series São Paulo 2019. Pierwszym rywalem skandynawskiej formacji będzie FaZe Clan, zaś samo spotkanie rozpocznie się o godzinie 23:00 polskiego czasu.


Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

allu odpowiada na plotki dotyczące suNny'ego

Pomimo świetnego występu ENCE na katowickim Majorze nieco ponad tydzień po jego zakończeniu światło dzienne ujrzały plotki mówiące o potencjalnym tran...