fot. ESL

Porażki Codewise i PACT-u na otwarcie warszawskich kwalifikacji do GG League

Na pewno nie tak polscy fani wyobrażali sobie inaugurację Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa. Kwalifikacje w stolicy rozpoczęły się od porażki naszych dwóch rodzimych zespołów. Codewise Unicorns okazało się gorsze od Tricked Esport, a Actina PACT nie poradził sobie w starciu z NoChance.

Codewise Unicorns 16 : 19 Tricked Esport

(Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa)
 (1) 16 12 Train 3 19 (4)
3 12

Inauguracja pojedynku przebiegała pod znakiem absolutnej dominacji Codewise. Polska formacja najpierw wygrała sześć pierwszych rund z rzędu, by po wzięciu krótkiego oddechu dołożyć jeszcze kolejne sześć wygranych. Spora zaliczka przed zmianą stron sprawiła jednak, że Damian „Falon” Tworek i spółka poczuli się najwyraźniej nieco zbyt pewnie. Po przejściu do obrony Tricked bez żalu karciło raz po raz naszych rodaków. W efekcie cała strata poszła w niepamięć, a o rozstrzygnięciu musiała zadecydować dogrywkia W niej skandynawska piątka dopięła swego i przypieczętowała istotną wygraną.


NoChance 16 : 11 Actina PACT

(Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa)
16 6 Inferno 9 11
10 2

Niestety, ze spuszczonymi głowami serwer opuszczali także gracze Actina PACT. Polacy polegli w starciu z NoChance, mimo że po pierwszej połowie legitymowali się kilkupunktową przewagą. Zresztą od początku batalii Kamil „Sobol” Sobolewski i kompani prezentowali się naprawdę solidnie, długo nie dając okazji rywalowi do przejęcia inicjatywy. Ekipa Mikaila „Maikelele” Billa po kiepskim starcie wzięła się na poważnie do pracy, a ta zaczęła szybko procentować. Świetna gra w ataku sprawiła, że PACT mógł obserwować wydarzenia meczowe z perspektywy biernego widza, dając maksymalnie zepchnąć się do defensywy i nie będąc w stanie zadać żadnego ciosu.

Transmisja z Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa wraz z polskim komentarzem dostępna jest na oficjalnym kanale Good Game League na Twitchu. Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BLAST Pro Series odwiedzi Los Angeles

W Sao Paulo trwa właśnie kolejna odsłona BLAST Pro Series – jednego z najbardziej dynamicznych turniejów w kalendarzu Counter-Strike'a. Na horyzoncie...

>