fot. DreamHack/Adela Sznajder

vice dołącza do Cloud9 na okres próbny

W trakcie pomajorowego okna transferowego z Cloud9 łączono kilku zawodników, a ostatnim z nich był Jakob „JUGi” Hansen z OpTic Gaming. Do transferu Duńczyka do C9 jednak nie dojdzie, gdyż włodarze północnoamerykańskiej organizacji zdecydowali się sięgnąć po byłego gracza Rogue – Daniela „vice’a” Kima.

W swojej dotychczasowej karierze 23-latek reprezentował barwy m.in. eUnited oraz TSM-u, a od lipca 2017 roku występował pod banderą wspomnianego Rogue. Wczoraj organizacja obwieściła światu, że nie będzie już dłużej wspierać swojej dywizji CS:GO, wobec czego Kim został wolnym agentem. Teraz vice otrzymał szansę udowodnienia swoich umiejętności podczas okresu próbnego w Cloud9, którego długość nie została jednak sprecyzowana. Już w kwietniu vice pojawi się z zespołem na dwóch imprezach offline, w tym na BLAST Pro Series Miami 2019.

Przez pewien czas wydawało się, że z kadrą C9 pożegna się kioShiMa, lecz na ten moment wszystko wskazuje na to, że stanie się inaczej. Strzelec znad Sekwany najprawdopodobniej utrzymał swoje miejsce w ekipie, a tym samym jego drużyna zachowa bezpośrednią przepustkę na startującego w sierpniu Majora w Berlinie.

W tej sytuacji skład Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Timothy „autimatic” Ta
  • William „RUSH” Wierzba
  • Maikil „Golden” Selim
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Daniel „vice” Kim – okres próbny
  • Ronald „Rambo” Kim – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faza zasadnicza BLAST Pro Series Sao Paulo dobiegła końca

Zasadnicza część zmagań podczas BLAST Pro Series Sao Paulo 2019 jest już przeszłością. Za nami komplet spotkań, które niejednokrotnie obfitowały w emo...