fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Windigo wystąpi na DreamHack Masters Dallas 2019

Od startu DreamHack Masters Dallas 2019 dzielą nas jeszcze dwa miesiące, niemniej już teraz poznaliśmy pierwszą ekipę, która na pewno weźmie udział w zawodach. Mowa tutaj o Windigo Gaming, czyli najlepszej drużynie trwających europejskich eliminacji.

Bułgarzy mają ostatnio fantastyczny okres. Wszak tydzień temu odnieśli największy sukces w swojej historii, triumfując podczas światowych finałów World Electronic Sports Games 2018. W kolejnych dniach postanowili oni jednak pójść za ciosem, dzięki czemu po raz pierwszy zagrają na zawodach z cyklu DreamHack Masters. A droga do tego osiągnięcia nie była przecież prosta – na drodze Valentina „poizona” Vasileva i spółki stanęło bowiem aż trzech uczestników niedawnego katowickiego Majora. Niemniej Windigo poradziło sobie zarówno z BIG, jak i z G2 Esports, zaś w decydującym meczu nie pozostawiło złudzeń AVANGAR, gromiąc rywali na Inferno aż 16:1!

DreamHack Masters Dallas 2019 odbędzie się między 28 maja a 2 czerwca w Kay Bailey Hutchison Convention Center. W sumie udział w imprezie weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

devils.one powalczy dziś o awans na GG League

Polscy fani nie będą miło wspominać pierwszego dnia warszawskich eliminacji do GG League 2019. Do półfinałów tych rozgrywek dotarła wszak tylko jedna...

>