Snax Virtus.pro mousesports
fot. StarLadder

Virtus.pro i devils.one przed ostatnią szansą na awans na IEM Sydney

Choć polskie drużyny nie będą miło wspominać europejskich eliminacji do Intel Extreme Masters Sydney 2019, to wciąż istnieje szansa, iż jedna z nich wybierze się w podróż na Antypody. Virtus.pro oraz devils.one otrzymały bowiem zaproszenia do GG.BET Sydney Invitational, czyli internetowego turnieju, którego triumfator zapewni sobie bilet do Australii.

W rozgrywkach udział weźmie łącznie dziesięć ekip wybranych przez organizatorów. Na liście zespołów walczących o mistrzostwo znalazło się miejsce między innymi dla uczestnika niedawnego Majora w postaci Winstrike Teamu oraz kilku formacji z zaplecza ścisłej europejskiej czołówki takich jak OpTic Gaming, forZe czy Heroic.

Tak wygląda komplet uczestników GG.BET Invitational z podziałem na grupy:

Grupa A Grupa B
devils.one Virtus.pro
Movistar Riders Sprout
forZe Heroic
Team LDLC Winstrike Team
Bezpośredni awans do play-offów:
ex-3DMAX OpTic Gaming

Zawody, w których puli nagród znajdzie się także 5 tysięcy dolarów, rozegrane zostaną między 25 a 31 marca w dwóch etapach. W pierwszym zobaczymy osiem drużyn, które mierzyć się ze sobą będą w dwóch grupach z zastosowaniem formatu GSL oraz spotkań BO1 i BO3. Zwycięzcy każdego zbioru dołączą w tradycyjnych play-offach do dwóch rozstawionych zespołów, którymi są OpTic Gaming i ex-3DMAX.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ViCi Gaming kolejnym uczestnikiem The International 9

Trzeci Major tego sezonu Dota Pro Circuit jeszcze nie dobiegł końca, a ViCi Gaming już ma powody do świętowania. Po rozegranym minionej nocy finale dr...