STS
fot. DreamHack/Jussi Jaaskelainen

mousesports znalazło nowego szkoleniowca

Przebudowa mousesports dobiegła końca! Dwa tygodnie temu niemiecka organizacja zatrudniła aż trzech nowych graczy, ale nadal niejasne pozostawało kto ich poprowadzi. Teraz jednak wiemy już, że trenerem popularnych Myszy będzie Allan „Rejin” Petersen, o którym plotkowało się już od jakiegoś czasu. Duńczyk to były zawodnik m.in. CPLAY i myRevenge e.V., w 2017 roku porzucił on jednak karierę gracza, […]

Przebudowa mousesports dobiegła końca! Dwa tygodnie temu niemiecka organizacja zatrudniła aż trzech nowych graczy, ale nadal niejasne pozostawało kto ich poprowadzi. Teraz jednak wiemy już, że trenerem popularnych Myszy będzie Allan „Rejin” Petersen, o którym plotkowało się już od jakiegoś czasu.

Duńczyk to były zawodnik m.in. CPLAY i myRevenge e.V., w 2017 roku porzucił on jednak karierę gracza, by skupić się na pracy szkoleniowej. Wtedy też nawiązał współpracę z Tricked Esport, które pod jego wodzą awansowało na DreamHack Open Tours 2017, by potem osiągnąć tam historyczny triumf nad G2 Esports. Od dłuższego czasu Peteresen znajdował się jednak poza głównym nurtem i tylko od czasu do czasu pomagał Tricked, tak jak miało to miejsce pod koniec ubiegłego roku przy okazji NetParty Fyn 2018.

Tym samym Rejin zastąpi na stanowisku Sergeya „lmbt” Bezhanova, który na początku lutego został odsunięty od składu, by kilka tygodni później definitywnie odejść do HellRaisers. Przed duńskim trenerem spore wyzwanie – musi on wszak pomóc mousesports w trudnym procesie kreowania nowej drużyny. A czasu nie ma zbyt wiele, bo już teraz trwa ECS Season 7, w którym mouz bierze udział, w połowie kwietnia rusza natomiast ESL Pro League Season 9.

W tej sytuacji skład mousesports prezentuje się następująco:

  • Chris „chrisJ” de Jong
  • Robin „ropz” Kool
  • Finn „karrigan” Andersen
  • Özgür „woxic” Eker
  • David „frozen” Čerňanský
  • Allan „Rejin” Petersen – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
LGD Gaming Imp, Worlds 2015

JD Gaming wyjawiło jakich pensji mogą oczekiwać najlepsi zawodnicy w Chinach

Odkąd w esporcie zaczęły pojawiać się franczyzowe ligi stabilność finansowa uczestniczących w nich drużyn znacząco się poprawiła. Na początku lutego i...