fot. FACEIT

compLexity zastąpi Rogue podczas finałów ECS Season 7

Zamieszanie związane z wycofaniem się Rogue ze sceny CS:GO sprawiło, że kilku organizatorów turniejów musiało szukać zastępstwa dla dopiero co rozwiązanego składu. Z tym problemem borykał się m.in. StarLadder, który jednak zdołał już sobie z nim poradzić. Teraz podobnie postąpił również FACEIT.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu Rogue zatriumfowało w pierwszym tygodniu amerykańskiej dywizji Esports Championship Series Season 7. Tym samym Spencer „Hiko” Martin i spółka zagwarantowali sobie bilet do Londynu, gdzie już w czerwcu odbędą się lanowe finały rozgrywek, ale z wiadomych powodów nie będą mogli oni na nie przybyć. W związku z tym osoby odpowiedzialne za ECS postanowiły podjąć najlogiczniejszą ze wszystkich decyzję i zwolniony slot przekazali w ręce compLexity Gaming, czyli ekipy, którą Rogue pokonało w finale pierwszej serii starć.

W związku z tym lista uczestników lanowych finałów ECS Season 7 obecnie prezentuje się następująco:

Astralis compLexity Gaming North NRG Esports

Lanowe finały Esports Championship Series Season 7 odbędą się między 6 a 9 czerwca w Londynie. W sumie weźmie w nich udział osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

devils.one z awansem do finału Ultraligi! Illuminar Gaming bez szans

Wielki pojedynek pomiędzy podopiecznymi Fryderyka "Veggiego" Kozioła oraz Adriana "hatchy'ego" Widery tym razem został rozstrzygnięty na korzyść devil...