Epsilon
fot. ESL

Epsilon pojawi się na eliminacjach do GG League w Swarzędzu

Dopiero co końca dobiegły lanowe eliminacje do Good Game League w Warszawie, ale nie ma czasu na odpoczynek, gdyż podobny turniej już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się w Swarzędzu. W związku z tym jego organizatorzy postanowili wysłać drugie bezpośrednie zaproszenie na swoją imprezę, to natomiast trafiło w ręce Epsilon Esports.

Międzynarodowy skład w obecnym kształcie funkcjonuje dopiero niewiele ponad miesiąc, ale już zdążył on osiągnąć pierwsze sukcesy. Tylko w ostatnich dniach udało mu się awansować na Charleroi Esports 2019, a także zagwarantować sobie miejsce w wielkim finale ESEA Mountain Dew League Season 30. Teraz przed Joeyem „CRUC1ALEM” Steuselem i spółką kolejne wyzwanie w postaci właśnie kwalifikacji do GG League, które mogą stanowić pewną osłodę po nieudanych próbach dostania się na Intel Extreme Masters Sydney i DreamHack Masters Dallas.

Na ten moment lista uczestników wydarzenia prezentuje się następująco:

EFBIJAJ Epsilon Esports MAJESTY Movistar Riders

Road to GG League 2019 – Stage #2 Swarzędz odbędzie się 6 i 7 kwietnia w Hali Unii Swarzędz. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o jeden slot na poznańskich finałach Good Game League 2019.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

delord: devils.one i Rogue będą nas lepiej reprezentować na EU Masters