Dwa dni temu właściciel firmy Codewise, Robert Gryn, podzielił się informacjami, które wyraźnie poruszyły polską i światową społeczność CS:GO. Jeden z najbogatszych Polaków wyjawił bowiem, iż jego brat prowadzi obecnie rozmowy z Filipem "NEO" Kubskim i Jarosławem "pashąBicepsem" Jarząbkowskim, których celem jest stworzenie nowej drużyny.

Doniesienia te spotkały się z dużym entuzjazmem kibiców, którzy czekają na kolejny krok dwóch legendarnych graczy. Teraz jednak sam pasha postanowił nieco ostudzić emocje i podczas swojego środowego streama kategorycznie zaprzeczył, by prowadził jakiekolwiek negocjacje z właścicielem Codewise. Jest jednak pewien haczyk – mianowicie Robert wyraźnie zaznaczył, iż pieczę nad negocjacjami sprawuje jego brat, Alex, który właścicielem organizacji nie jest.

Poniżej prezentujemy wczorajszą wypowiedź Jarząbkowskiego:

Przypomnijmy, że pasha i NEO pozostają poza regularną grą od końca grudnia ubiegłego roku, gdy to dobiegła końca ich blisko pięcioletnia przygoda z Virtus.pro. Od tego czasu obaj Polacy próbowali jednak swoich sił w grze miksowej, a niedawno mogliśmy wspólnie oglądać ich przy okazji eliminacji do Charleroi Esports 2019.