fot. fb.com/robgryn

Robert Gryn: Gadamy z NEO i pashą, żeby założyć nową drużynę

Robert Gryn, właściciel firmy Codewise, o której jakiś czas temu w sieci zrobiło się bardzo głośno, dziś podczas transmisji na żywo na swoim kanale na YouTube podał bardzo ciekawą informację. Oznajmił bowiem, że prowadzi aktualnie rozmowy z dwoma polskim weteranami Counter-Strike’a na temat założenia nowej drużyny.

Gryn został zapytany o to, co sądzi o branży esportowej, na co odpowiedział:

Kurde, niesamowita! Wiecie, że mamy naszą własną drużynę Codewise Unicorns? Możecie sprawdzić Codewise Unicorns! Teraz gadamy z NEO i pashą, żeby założyć nową drużynę. Pewnie znacie NEO i pashę, prawda? Biceps. Mój brat to prowadzi.

Nagranie możecie zobaczyć tutaj:

Filip „NEO” i Kubski oraz Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski są aktualnie wolnymi zawodnikami. Pierwszy z wymienionych na początku lutego poinformował o ostatecznym zakończeniu współpracy z Virtus.pro, zaś drugi zrobił to kilkanaście dni później. Obu zawodników mogliśmy ostatnio oglądać pod banderą Teamu Proche, który występował w internetowych kwalifikacjach.

Robert Gryn to jeden z najbogatszych Polaków, który jest właścicielem oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej firmy Codewise. Jego majątek w połowie ubiegłego roku był wyceniany na ponad 600 milionów złotych.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już dziś europejskie Road to TwitchCon, wśród uczestników Polacy

Piąta edycja TwitchConu zbliża się wielkimi krokami. Na miejscu, co oczywiste, pojawi się wielu znanych streamerów z całego świata, a część z nich weź...