fot. ESL/Adela Sznajder

devils.one kontynuuje walkę o IEM Sydney 2019

Już tylko jednej wygranej potrzebuje devils.one, by zagwarantować sobie udział w fazie play-off GG.Bet Invitational. Jeżeli polskiej formacji uda się dostać do kolejnego etapu, postawi ona poważny krok na drodze do awansu na Intel Extreme Masters Sydney 2019.

devils.one vs forZe
17:00 (BO3)

Jak dotychczas wyższość Mikołaja „mouza” Karolewskiego i spółki musiały uznać zarówno Team LDLC, jak i forZe. Teraz ten drugi zespół ponownie zmierzy się z rodzimą formacją, tym razem jednak w meczu decydującym o awansie z grupy A. W obliczu tego wszystkiego faworytami ponownie będą więc popularne Diabły, chociaż należy też pamiętać, że tym razem w meczu zastosowany zostanie system BO3. A ostatnie tego typu starcie pomiędzy Polakami a Rosjanami nie zakończyło się zbyt dobrze dla tych pierwszych – miesiąc temu forZe wyeliminowało bowiem devils.one z europejskich eliminacji do ECS Season 7, ogrywając graczy znad Wisły 2:1.

Anglojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy devils.one a forZe dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom krok bliżej ESEA MDL, dziś mecz average25iq

Gracze x-kom teamu postawili kolejny poważny krok na drodze do awansu do ESEA Mountain Dew League. Wczoraj Daniel "STOMP" Płomiński i spółka pokonali...