PACT
fot. PACT/Michał Mazurek

PACT kontynuuje walkę o miejsce w LOOT.BET Season 2

Sobota będzie spokojnym dniem dla rodzimych drużyn rywalizujących na międzynarodowej arenie. Na serwerze pojawi się tylko Actina PACT, który rozpocznie zmagania w ramach zamkniętych eliminacji do LOOT.BET Season 2.

Tricked Esport vs Actina PACT
16:30 (BO3)

Osłabieni nieobecnością Arka „Vegiego” Nawojskiego Polacy w czwartek przystąpili do otwartej części kwalifikacji, którą w świetnym stylu przebrnęli. Korzystający z pomocy Konrada „EXUSA” Jeńczenia PACT ograł między innymi AVEZ Esport oraz Izako Boars i zameldował się w drugim etapie zmagań. W tym oprócz nadwiślańskiej formacji zobaczymy jeszcze trzy inne drużyny, a awans do turnieju głównego wywalczą sobie dwie ekipy. Na drodze biało-czerwonych najpierw stanie Tricked Esport, które, podobnie jak PACT, niedawno miało okazję pojawić się na warszawskich eliminacjach do GG League 2019. W stolicy naszego kraju lepiej poradzili sobie Duńczycy, którzy dopiero w półfinale uznali wyższość devils.one, podczas gdy skład Kacpra „darko” Ściery uplasował się na ostatniej lokacie.

Polskojęzyczną transmisję z tego spotkania znaleźć będzie można na kanale KXN Studio na Twitchu. W puli nagród LOOT.BET Season 2 znajdzie się 30 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vertigo obecne w puli map podczas DreamHack Open Rio

Zaledwie wczoraj Valve zdecydowało się na zmianę w gronie oficjalnych map turniejowych, w którym Vertigo zastąpiło Cache'a. Na debiut nowej areny w za...