Organizatorzy ruszającej już niedługo Winners League ujawnili nam skład pierwszej z czterech grup, w jakich przyjdzie rywalizować poszczególnym uczestnikom. A wspominamy o tym, bo w zbiorze A znalazło się miejsce dla aż dwóch formacji z Polski.

Pierwszą z nich jest Virtus.pro, które od czasu grudniowej rewolucji kadrowej nie zdołało jeszcze osiągnąć oczekiwanych rezultatów. Jednym z rywali podopiecznych Jakuba "kubena" Gurczyńskiego będą ich rodacy z Codewise Unicorns, których mogliśmy niedawno oglądać przy okazji warszawskich eliminacji do Good Game League 2019. Tam jednak nie poszło im zbyt dobrze, przez co odpadli oni już w fazie grupowej. Poza Polakami do grupy A trafiły również m.in. eSuba, Copenhagen Flames czy też Monolith Gaming, w żadnym wypadku nie ma więc mowy o szczególnie wymagających przeciwnikach.

Pełny skład grupy A prezentuje się następująco:

Berzerk Codewise Unicorns Copenhagen Flames eSuba
Monolith Gaming OFFSET Esports TDR Gaming Virtus.pro

Przypomnijmy, że udział w Winners League wezmą również Actina PACT, Izako Boars oraz x-kom team. Same rozgrywki wystartują już 2 kwietnia i zagwarantują wszystkim drużynom łączną pulę nagród w wysokości 15 tysięcy dolarów.