fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Koniec Ravioli Ravioli. Wszyscy zawodnicy PACT przeniesieni na ławkę rezerwowych

Popularne Ravioli Ravioli, które dzięki swoim nieprzewidywalnym wyborom bohaterów w przeróżnych polskich rozgrywkach oraz specyficznemu podejściu do prowadzenia swoich kanałów w mediach społecznościowych zaskarbiło sobie serca fanów League of Legends w naszym kraju, kończy wspólną grę. Formacja Wojtka „Lewusa” Strykowskiego na początku roku podpisała kontrakty z ACTINA PACT, jednakże dziś organizacja poinformowała o tym, że jest zmuszona zawiesić współpracę z zespołem.

Jak możemy wyczytać z oficjalnego oświadczenia organizacji Marcina „padre” Kurzawskiego, wszyscy zawodnicy oraz sztab szkoleniowy dywizji League of Legends zostali przeniesieni na ławkę rezerwowych i otrzymali zgodę na poszukiwanie nowych drużyn, mimo obowiązujących wciąż kontraktów. Co ciekawe zawodnicy zakomunikowali zarządowi ACTINA PACT, że nie chcą kontynuować wspólnej gry w takim lub innym składzie, dlatego też organizacja postanowiła pozwolić im rozejrzeć się za potencjalnymi ofertami z innych zespołów. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w reprezentanci ACTINA PACT zdołali dotrzeć do play-offów Ultraligi, gdzie musieli uznać wyższość PRIDE już w pierwszym spotkaniu, przegrywając w trzech potyczkach.

ACTINA PACT nie zamierza jednak kończyć swojej przygody na polskiej scenie League of Legends. – Jako Actina PACT nie kończymy naszej działalności na scenie League of Legends. Nadal widzimy drzemiący w niej potencjał i chcemy być jej częścią. Jesteśmy w trakcie tworzenia ekipy, w której drzwi są otwarte dla nowych zawodników, ale również naszych obecnych graczy – czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Na ten moment nie znamy dokładnych informacji na temat tego, gdzie będziemy mogli oglądać poszczególnych zawodników PACT, lecz niektórzy z nich pojawiali się już w drużynach biorących udział w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski oraz Polish Open.

Były skład Actina PACT prezentował się nastepująco:

Hubert „Gricek” Brodowski
Mateusz „vvarion” Pieńkosz
Dawid „Dawidsonek” Trojanowski
Wojciech „Lewus” Strykowski
Kamil „Syrpy” Pękacki
Zuzanna „xHarleen” Mikołjaczak
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nietypowa zapowiedź meczu o finał LEC. Vedius, Drakos i Sjokz w roli raperów

Rebranding najbardziej prestiżowych zmagań League of Legends Starego Kontynentu niesie za sobą nie tylko nową szatę graficzną na transmisjach, ale tak...

>