fot. From Software

Dziś rusza turniej streamerów w Sekiro: Shadows Die Twice

Czasami zdarza się, że na scenie pojawia się coś, co możemy uznać za interesującą ciekawostkę. Czymś takim są oczywiście turnieje w takie gry, jak Deluxe Ski Jump czy też Heroes of Might & Magic. Do podobnej grupy zaliczylibyśmy także turniej streamerów w Sekiro: Shadows Die Twice pod nazwą „Fantastyczna Piątka”, który startuje już dziś.

Sekiro to najnowsza gra od studia From Sofrtware, czyli twórców słynnej serii gier o umieraniu – Dark Souls. Zasady zabawy są proste: każdy uczestnik zaczyna w tym samym miejscu, mając na swoim koncie 100 punktów. Później wraz z rozwojem zabawy może on zyskać kolejne oczka lub też stracić już te posiadane. Konto powiększy się m.in. dzięki pokonaniu jednego z bossów czy też dotarciu do kapliczki rzeźbiarza, które tutaj odgrywają rolę znanych z cyklu Souls ognisk. Kara punktowa przyznawana jest natomiast za zgon lub też wykorzystanie jednorazowego wskrzeszenia.

Udział w zabawie wezmą następujące osoby:

  • Krzysztof „ArQuel” Sauć
  • Nikodem „Gluhammer” Królewski
  • Katarzyna „Kasix” Paciorek
  • Jakub „Kubon” Turewicz
  • Remigiusz „Overpow” Pusch

Fantastyczna Piątka startuje już dziś o godzinie 18:00 – zmagania śledzić będzie można na kanale gameset_tv na Twitchu oraz na kanałach wszystkich uczestników. Całość potrwa dwie godziny i tak każdego dnia aż do 9 kwietnia.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Selfmade uhonorowany tytułem Rookie of the Split

Niewiele ponad tydzień temu poznaliśmy trzy najlepsze drużyny zakończonej już fazy zasadniczej League of Legends European Championship. W gronie najle...