STS
fot. fb.com/kamilbdg

kamil i Zorineq w Mumbaju – dziś startuje Cobx Masters

Miesiąc temu Kamil „kamil” Kamiński i Adrian „Zorineq” Kołodziejski zaskoczyli wszystkich. Dwaj Polacy zdecydowali się bowiem dołączyć do indyjskiego Global Esports, wybierając dość nieoczywisty kierunek. Czy ten ruch się opłaci? Cóż, dziś przed dwójką naszych rodaków pierwszy prawdziwy test w postaci Cobx Masters. Drużyna Kamińskiego i Kołodziejskiego to jeden z uczestników rozgrywanego w Mumbaju lana, […]

Miesiąc temu Kamil „kamil” Kamiński i Adrian „Zorineq” Kołodziejski zaskoczyli wszystkich. Dwaj Polacy zdecydowali się bowiem dołączyć do indyjskiego Global Esports, wybierając dość nieoczywisty kierunek. Czy ten ruch się opłaci? Cóż, dziś przed dwójką naszych rodaków pierwszy prawdziwy test w postaci Cobx Masters.

Drużyna Kamińskiego i Kołodziejskiego to jeden z uczestników rozgrywanego w Mumbaju lana, na którym przyjdzie jej się zmierzyć z naprawdę wymagającymi przeciwnikami. Wszak już w swoim pierwszym meczu Global Esports podejmie Grayhound Gaming, czyli zespół, który mogliśmy oglądać na niedawnym katowickim Majorze. A później nie będzie wcale łatwiej, bo naprzeciwko Polaków stanie stały bywalec międzynarodowych imprez, BOOT-dream[S]cape. Grupa jest więc wymagająca, chociaż należy pamiętać, że oba spotkania rozegrane zostaną w dość losowym formacie BO1 i w tym GE może upatrywać swoich szans.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

5 kwietnia

Grupa A

09:55 MVP PK vs Alpha Red BO1

Grupa B

11:40 BOOT-dream[S]cape vs Grayhound Gaming BO1

Grupa A

13:20 MVP PK vs Signify BO1

Grupa B

15:10 Global Esports vs Grayhound Gaming BO1

Grupa A

17:15 Global Esports vs BOOT-dream[S]cape BO1

Grupa B

19:35 Signify vs Alpha Red BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału Beyond the Summit na Twitchu. Cobx Masters potrwa do 7 kwietnia i zagwarantuje uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości około 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Półtora miesiąca i koniec – ekipa pronaxa rozwiązana

Zaledwie półtora miesiąca działał nowy skład Teamu Ancient. Szwedzka ekipa w okresie swojego istnienia nie odniosła jednak żadnych sukcesów, wobec cze...