fot. Ultraliga/Radosław Makuch

devils.one i Shlatan rozpoczynają rywalizację w fazie play-in EU Masters

Siedem zespołów i tylko trzy miejsca w części głównej – dziś wieczorem startuje faza wstępna European Masters 2019 Spring, w której zobaczymy w sumie aż sześciu Polaków. Do walki o awans do fazy grupowej EU Masters powalczą wicemistrzowie pierwszego sezonu Ultraligi, czyli devils.one, a także Lucjan „Shlatan” Ahmad i jego Crvena zvezda.

W fazie play-in siedem ekip, które zakończyły zmagania w swoich ligach z tytułem wicemistrzowskim, rozegra po jednym meczu BO1 z każdą z pozostałych formacji. Po trzech dniach zmagań zespół z najlepszym bilansem uzyska bezpośredni awans do turnieju głównego EU Masters, natomiast drużyny z miejsc 2-5 będą musiały dodatkowo zmierzyć się w bezpośrednim starciu w formule najlepszy z trzech. Ostatecznie tylko trzy ekipy będą mogły cieszyć się z awansu do fazy grupowej zawodów, dlatego też każde zwycięstwo w fazie play-in będzie na wagę złota. A przecież o wygrane nie będzie łatwo, bowiem uczestniczące zespoły to bez dwóch zdań topowe ekipy Starego Kontynentu.

Pierwszego dnia fazy play-in reprezentujące Polskę devils.one zmierzy się z NYYRIKKI White, czyli wicemistrzami wiosennego splitu Nordic Championship 2019. Jeżeli zaś chodzi o ekipę Shlatana, to będzie ona musiała rozegrać dziś dwa spotkania – Crvena zvezda najpierw stanie w szranki z Misfits Premier, a następnie podejmie walkę z NYYRIKKI White.

Harmonogram pierwszego dnia fazy play-in:

Poniedziałek, 8 kwietnia
18:00 MAD Lions E.C. vs Diabolus Esports Bo1
18:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda vs Misfits Misfits Premier Bo1
19:00 NYYRIKKI White vs devils.one Bo1
20:00 Misfits Premier Misfits vs MAD Lions E.C. Bo1
21:00 SK Gaming Prime vs Diabolus Esports Bo1
22:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda vs NYYRIKKI White Bo1
23:00 SK Gaming Prime vs MAD Lions E.C. Bo1

Polskojęzyczną transmisję z European Masters 2019 Spring będziecie mogli obejrzeć na kanale Polsat Games. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vega Squadron znowu w komplecie, Dima dołącza do składu

Miesiąca potrzebował Vega Squadron, by ponownie skompletować swój skład CS:GO. Dziś szeregi rosyjskiej organizacji zasilił bowiem Dmitriy "Dima" Bandu...