STS
Lucker
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Pracowity dzień przed devils.one. Dziś Polacy rozegrają aż trzy mecze w EU Masters

Minionej nocy zainaugurowano pierwszą tegoroczną odsłonę European Masters, czyli drugich najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends na Starym Kontynencie. Polscy entuzjaści moby od Riot Games z pewnością mają powody do radości, bowiem reprezentujące nasz kraj devils.one bez najmniejszego trudu uporało się wczoraj z fińskim NYYRIKKI White, a Lucjan „Shlatan” Ahmad i jego Crvena zvezda zaliczyli […]

Minionej nocy zainaugurowano pierwszą tegoroczną odsłonę European Masters, czyli drugich najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends na Starym Kontynencie. Polscy entuzjaści moby od Riot Games z pewnością mają powody do radości, bowiem reprezentujące nasz kraj devils.one bez najmniejszego trudu uporało się wczoraj z fińskim NYYRIKKI White, a Lucjan „Shlatan” Ahmad i jego Crvena zvezda zaliczyli jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

Świetne wyniki zanotowali wczoraj główni faworyci fazy play-in, SK Gaming Prime oraz Misfits Premier. Obydwie formacje zaprezentowały niesamowicie wysoki poziom, czego efektem były dwie dość jednostronne potyczki w obu przypadkach. Fatalnie w EU Masters wszedł z kolei MAD Lions E.C., który przegrał wszystkie trzy spotkania i znacząco oddalił się od awansu do fazy grupowej turnieju.

Wyniki pierwszego dnia fazy play-in:

Poniedziałek, 8 kwietnia
18:00 Diabolus Esports 1:0 MAD Lions E.C. Bo1
18:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 0:1 Misfits Misfits Premier Bo1
19:00 devils.one 1:0 NYYRIKKI White Bo1
20:00 Misfits Premier Misfits 1:0 MAD Lions E.C. Bo1
21:00 SK Gaming Prime 1:0 Diabolus Esports Bo1
22:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda 1:0 NYYRIKKI White Bo1
23:00 SK Gaming Prime 1:0 MAD Lions E.C. Bo1

Dziś czeka nas kolejny dzień pełen emocji, ale co najważniejsze, pełen meczów z polskim akcentem. Dzisiejszego wieczoru będziemy mieli okazję obejrzeć devils.one w akcji aż trzy razy, bowiem Jakub „Cinkrof” Rokicki i jego kompani zmierzą się kolejno z Misfits Premier, MAD Lions E.C., a także z Crveną zvezdą. Najtrudniejszym rywalem Diabłów oczywiście wydaje się być reprezentująca Francję akademia Misfits, ale zarówno MAD Lions, jak i formacja Shlatana również są w stanie zaskoczyć. Wczorajsza fantastyczna dyspozycja devils.one może napawać optymizmem, lecz należy pamiętać o tym, że wszystkie ekipy fazy play-in to wicemistrzowie najsilniejszych regionów w Europie.

Harmonogram dzisiejszych pojedynków:

Wtorek, 9 kwietnia
18:00 Misfits Premier Misfits vs devils.one Bo1
18:00 SK Gaming Prime vs NYYRIKKI White Bo1
19:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda vs Diabolus Esports Bo1
20:00 devils.one vs MAD Lions E.C. Bo1
21:00 Misfits Premier Misfits vs SK Gaming Prime Bo1
22:00 NYYRIKKI White vs Diabolus Esports Bo1
23:00 Crvena zvezda Crvena Zvezda vs devils.one Bo1

Polskojęzyczną transmisję z European Masters 2019 Spring będziecie mogli obejrzeć na kanale Polsat Games. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom zaczyna baraże o ESEA MDL, zagrają też AGO, Virtus.pro i PACT

Dziś coś dla siebie powinna znaleźć większość polskich kibiców, w akcji zobaczymy bowiem aż cztery rodzime formacje. Teoretycznie najważniejszy wydaje...