STS
fot. Virtus.pro

Vegi nowym zawodnikiem Virtus.pro!

Virtus.pro ponownie w komplecie! Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, kontrakt z rosyjską organizacją podpisał Arek „Vegi” Nawojski, stając się tym samym pełnoprawnym członkiem drużyny. Przypomnijmy, że nastolatek był od ubiegłego tygodnia przez VP testowany. Nawojski to były zawodnik m.in. OFF-MODE Black i Paragraph Crew Blend. Na szersze wody wypłynął jednak dopiero po przenosinach do Actina PACT, […]

Virtus.pro ponownie w komplecie! Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, kontrakt z rosyjską organizacją podpisał Arek „Vegi” Nawojski, stając się tym samym pełnoprawnym członkiem drużyny. Przypomnijmy, że nastolatek był od ubiegłego tygodnia przez VP testowany.

Nawojski to były zawodnik m.in. OFF-MODE Black i Paragraph Crew Blend. Na szersze wody wypłynął jednak dopiero po przenosinach do Actina PACT, z którym związał się w lutym ubiegłego roku. Od tego momentu on i jego koledzy odnieśli kilka sukcesów, zaś największym z nich pozostaje wicemistrzostwo ESL Mistrzostw Polski. Ponadto udało im się też awansować do ESEA Mountain Dew League, zaś w tym roku wygrali rozgrywane w Finlandii zawody LanTrek 2019.

Dobra gra 18-letniego gracza nie umknęła uwadze Virtus.pro, które po zakończeniu testów Kamila „Sobola” Sobolewskiego postanowiło sprawdzić także jego klubowego kolegę. Ten natomiast wspomógł podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego przy okazji eliminacji do DreamHack Open Tours 2018 oraz LOOT.BET/CS Season 2, a także wystąpił z nimi na Charleroi Esports 2019. I chociaż w większości spotkań zespół nie prezentował się zbyt dobrze, to sam Vegi zaliczył kilka ciekawych zagrań, dzięki czemu ostatecznie to on zastąpi w składzie przesuniętego na rezerwę Mateusza „TOAO” Zawistowskiego.

W dalszym ciągu poszukujemy talentów zdolnych do przywrócenia naszej dywizji akceptowalnego poziomu – przyznał Roman Dvoryankin, generalny menadżer organizacji. – Mimo młodego wieku, Vegi pokazał się jako obiecujący zawodnik i kompetentny gracz drużynowy. Oczekujemy, że Arek wzmocni zespół w każdym aspekcie. Oczywiście również chcę podziękować TOAO za poświęcony nam czas. Mateusz nie osiągnął u nas swoich możliwości, ale nie ma wątpliwości, że wkrótce, bez problemów będzie kontynuował profesjonalną grę – dodał.

W tej sytuacji skład Virtus.pro prezentuje się następująco:

  • Michał “MICHU” Müller
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Jakub „kuben” Gurczyński – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars zagra w lanowych eliminacjach do Games Clash Masters 2019

Od kilku dni wiemy, iż tegoroczna edycja Meet Pointu znów gościć będzie zawodników CS:GO, którzy przy okazji występu na PGE Narodowym w Warszawie powa...