erdote
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Wszystko albo nic – devils.one kontra MAD Lions o awans do fazy grupowej EU Masters

Minionej nocy zakończyły się rozgrywki grupowe fazy play-in European Masters 2019 Spring. Ostatecznie bezpośredni awans do turnieju głównego wywalczyli sobie reprezentanci Premier Tour, czyli gracze SK Gaming Prime, natomiast z zawodami na dobre pożegnało się już NYYRIKKI White oraz Crvena zvezda, w której na co dzień występuje Lucjan „Shlatan” Ahmad.

Jeżeli chodzi o devils.one, to z pewnością nie mogą oni zaliczyć swojego wczorajszego występu do najlepszych. O ile w meczu z Diabolus Esports poradzili sobie naprawdę dobrze, dzięki czemu zbliżyli się do zakończenia zmagań grupowych na pierwszej lokacie, to w starciu z SK Gaming Prime nie oglądaliśmy już tych samych Diabłów. Mateusz „Matislaw” Zagórski i jego kompani podejmowali zbyt ryzykowne i nieprzemyślane wręcz decyzje, które zaprzepaściły ich szanse na zwycięstwo, w efekcie czego będą musieli zmierzyć się dziś z MAD Lions E.C. o awans do turnieju głównego EU Masters. Poniżej prezentujemy końcowy wygląd zestawienia fazy grupowej etapu play-in:

# Drużyna Mecze Wygrane Porażki
1. SK Gaming Prime 6 5 1
2. devils.one 6 4 2
3. Misfits Misfits Premier 6 4 2
4. Diabolus Esports 6 3 3
5. MAD Lions E.C. 6 3 3
6. Crvena Zvezda Crvena zvezda 6 2 4
7. NYYRIKKI White 6 0 6
Legenda:
 Bezpośredni awans do turnieju głównego
 Miejsce w finałach play-in
 Brak szansy na awans do turnieju głównego

Dzisiejszego wieczoru czekają nas dwa niesamowicie ważne starcia w formule BO3, a w pierwszym z nich zobaczymy Polaków z devils.one. Podopieczni Adriana „hatchy’ego” Widery staną w szranki z MAD Lions E.C., które pierwszego dnia fazy play-in przegrało wszystkie trzy potyczki, aby w następnych spotkaniach nie dać szans swoim rywalom. Co ciekawe MAD Lions pokonało devils.one w bezpośrednim pojedynku i to w naprawdę imponującym stylu, co bez dwóch zdań nie jest dobrym omenem przed dzisiejszym meczem. Mimo wszystko mamy nadzieję, że hatchy i jego zawodnicy przeanalizowali wszystkie popełnione wówczas błędy i dziś zaprezentują się z o wiele lepszej strony. Około godziny 21:00 na wirtualnej arenie zmierzą się także Diabolus Esports oraz Misfits Premier. Zawodnicy grający na co dzień w La Ligue Française pokonali wczoraj Diabolus, dlatego też to oni wydają się być faworytem tego spotkania.

Harmonogram decydujących o awansie pojedynków:


Finały
Czwartek, 11 kwietnia
18:00 Diabolus Esports vs Misfits Misfits Premier Bo3
21:00 devils.one vs MAD Lions E.C. Bo3

European Masters 2019 Spring możecie oglądać na kanale Polsat Games, natomiast wszystkie niezbędne informacje na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruch jak w supermarkecie – giełda transferowa amerykańskiej ESL Pro League

Z oczywistych względów oczy większości kibiców w Polsce skierowane będą na europejską dywizję ESL Pro League Season 9 – w końcu rywalizować tam będzie...