STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

ESL odkrywa karty. PRIDE z zaproszeniem do ESL Mistrzostw Polski w LoL-a

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 już za pasem, dlatego też organizatorzy rozgrywek postanowili uchylić rąbka tajemnicy i ujawnić kolejną drużynę, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie do fazy zasadniczej. Drugim zespołem, który już teraz może być pewny gry w prestiżowych zmaganiach, okazało się być PRIDE, które zaledwie parę tygodni temu zajęło 4. miejsce w play-offach pierwszego sezonu […]

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 już za pasem, dlatego też organizatorzy rozgrywek postanowili uchylić rąbka tajemnicy i ujawnić kolejną drużynę, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie do fazy zasadniczej. Drugim zespołem, który już teraz może być pewny gry w prestiżowych zmaganiach, okazało się być PRIDE, które zaledwie parę tygodni temu zajęło 4. miejsce w play-offach pierwszego sezonu Ultraligi.

Organizacja Piotra „neqsa” Lipskiego wkroczyła w świat League of Legends dopiero 11 stycznia bieżącego roku, kiedy to dowiedzieliśmy się, że weźmie udział w rozgrywkach organizowanych przez Polsat Games. PRIDE przyjęło wówczas pod swoje skrzydła piątkę utalentowanych zawodników, których mogliśmy oglądać w najważniejszych polskich turniejach. Do tej pory na górnej alei mogliśmy oglądać Karola „Konektiva” Wojciechowskiego, byłego gracza Pompa Teamu. Pozycję dżunglera objął natomiast Artur „Rybson” Gębicz, czyli były zawodnik Akademii oraz Piasta Gliwice. Na środku pojawił się z kolei Szymon „Rektiv” Rybka, a więc drugi zawodnik, który niegdyś był związany z Piastem, a dolną alejkę objęli z kolei Damian „Defles” Filipow oraz Adrian „Trymbi” Trybus.

Na ten moment nie możemy być pewni czy PRIDE wystąpi w ESL Mistrzostwach Polski w dokładnie takim samym składzie, ale tak czy inaczej Orły pokazały już, że potrafią walczyć z najlepszymi zespołami naszego kraju. Nic więc dziwnego, że organizatorzy ESL MP zdecydowali się zaprosić je od razu do fazy zasadniczej turnieju, którego pula nagród wynosi 80 tysięcy złotych. Warto w tym miejscu zaznaczyć również, że oprócz PRIDE w nadchodzącym wielkimi krokami wiosennym sezonie ESL MP zobaczymy także broniące tytułu Illuminar Gaming.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

STS sponsorem transmisji Charleroi Esports – międzynarodowego turnieju CS:GO

STS – największy bukmacher w Polsce – został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji Charleroi Esports, międzynarodowych rozgrywek w CS:GO. W turniej...