STS
Illuminar Gaming - ihg
fot. ESL

Ostatnie otwarte kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski w LoL-a już dziś!

Nieubłaganie zbliżają się zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Zanim jednak zobaczymy finalną walkę o awans do fazy zasadniczej prestiżowych zmagań, najpierw musimy wyłonić cztery najlepsze formacje z otwartego etapu kwalifikacji, a ten dobiegnie końca właśnie dziś, bowiem to dzisiejszego wieczoru rozegrany zostanie ostatni otwarty turniej kwalifikacyjny. Wszyscy zainteresowani […]

Nieubłaganie zbliżają się zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Zanim jednak zobaczymy finalną walkę o awans do fazy zasadniczej prestiżowych zmagań, najpierw musimy wyłonić cztery najlepsze formacje z otwartego etapu kwalifikacji, a ten dobiegnie końca właśnie dziś, bowiem to dzisiejszego wieczoru rozegrany zostanie ostatni otwarty turniej kwalifikacyjny.

Wszyscy zainteresowani rywalizacją z najlepszymi zawodnikami naszego kraju wciąż mogą zapisać swoją drużynę pod tym adresem. Ostatni otwarty turniej kwalifikacyjny do ESL MP Wiosna 2019 w LoL-a wystartuje już o godzinie 18:00, natomiast zapisy prowadzone są do godziny 17:50. Na ten moment pewne awansu do zamkniętego etapu eliminacji do ESL MP może być pewne tylko i wyłącznie SuperNitro1, które posiada 280 punktów rankingowych.

Aby uzyskać awans do zamkniętego etapu kwalifikacji należy uzbierać jak najwięcej punktów rankingowych, które przyznawane będą na podstawie zajętych miejsc w otwartych turniejach eliminacyjnych. Po rozegraniu wszystkich z nich cztery zespoły z największą liczbą zebranych punktów awansują do zamkniętych eliminacji, w których powalczą z najlepszymi akademickimi drużynami naszego kraju o awans do fazy grupowej ESL MP. Aktualny ranking znajdziecie, wchodząc w ten link.

Szczegółowe informacje na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 znaleźć można na oficjalnej stronie rozgrywek.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi wracają do gry! Rusza 9. sezon ESL Pro League

Po kilkumiesięcznej przerwie powracają najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe na świecie – ESL Pro League. Dziewiąty sezon tych zmagań przynosi nam o...