STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Zmiany w Illuminar! Glebo i Raven poza składem, Crazy na ławce

Illuminar Gaming to drużyna, która przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że nie tylko pojawia się w finałach najważniejszych turniejów naszego kraju, ale co najważniejsze zazwyczaj je wygrywa. Czasy jednak się zmieniły, pojawiło się Rogue Esports Club oraz devils.one, a iHG w odmienionym składzie nie potrafiło dorównać Diabłom, nie wspominając już o akademii Rogue. Nic więc […]

Illuminar Gaming to drużyna, która przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że nie tylko pojawia się w finałach najważniejszych turniejów naszego kraju, ale co najważniejsze zazwyczaj je wygrywa. Czasy jednak się zmieniły, pojawiło się Rogue Esports Club oraz devils.one, a iHG w odmienionym składzie nie potrafiło dorównać Diabłom, nie wspominając już o akademii Rogue. Nic więc dziwnego, że jeszcze przed rozpoczęciem ESL Mistrzostw Polski oraz Polish Open, włodarze Illuminar zdecydowali się na pierwsze poważne kroki w kierunku odzyskania dawnego blasku.

Organizacja Michała Durczoka poinformowała dziś o tym, że definitywnie kończy współpracę z dwoma toplanerami, czyli Miłoszem „Ravenem” Domagalskim, który zresztą w ostatnich tygodniach nie wystąpił w żadnym oficjalnym starciu, a także z Piotrem „Glebo” Dąbrowskim, który zastąpił Domagalskiego, gdy ten poprosił o odpoczynek ze względu na presję społeczności oraz szkołę. Co ciekawe dziś na ławkę rezerwowych przeniesiony został z kolei Adam „Crazy” Fedoruk, który podobnie jak niegdyś Raven, również postanowił skupić się aktualnie na nauce ze względu na nadchodzący okres egzaminów maturalnych.

Podczas play-offów pierwszego sezonu Ultraligi gołym okiem można było zauważyć, że trzecie miejsce to absolutne maksimum, na jakie było stać dotychczasowy skład Illuminar Gaming. devils.one oraz Rogue Esports Club bez dwóch zdań znajdowały się o poziom wyżej od iHG, dlatego też pewne modyfikacje w zespole wisiały w powietrzu. Na ten moment niestety nie wiemy w czyją stronę skierowane są oczy włodarzy Illuminar Gaming, lecz informacje na temat nowych zawodników mają pojawić się już wkrótce.

Aktualny skład Illuminar prezentuje się następująco:

Gaweł „Kashtelan” Paprzycki
Łukasz „puki style” Zygmunciak
Paweł „delord” Szabla
Fryderyk „Veggie” Kozioł
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NRG i INTZ zainaugurują dziewiąty sezon amerykańskiej ESL Pro League

Dziś nie tylko Europa zaczyna zmagania w ramach dziewiątego sezonu ESL Pro League. W nocy do gry wejdą również formacje z Ameryki Północnej, które będ...