fot. ESL/Damian Gątkiewicz

INTZ zastąpi Luminosity na DreamHack Open Rio

Pierwszego kwietnia poznaliśmy, wydawać by się mogło, ostatnią drużynę, która weźmie udział w zbliżającym się DreamHack Open Rio de Janeiro – W7M Gaming. Czas pokazał, że lista nie jest jeszcze całkiem zamknięta. Na tydzień przed startem zawodów do grona uczestników dołączyło INTZ eSports, zastępując Luminosity Gaming.

Jeśli na turnieju dochodzi do zmiany w obsadzie niemal w ostatniej chwili, zazwyczaj organizatorzy sięgają po usługi miejscowego zespołu. Nie inaczej było w tym przypadku. Wprawdzie stwierdzenie to jest nieco naciągnięte, bowiem gracze INTZ to przecież rodacy zawodników reprezentujących barwy wspomnianego Luminosity. Tym razem jednak zmiana nie jest spowodowana problemami kadrowymi czy wizowymi. Przedstawiciele tej drugiej formacji w czasie zawodów w Rio będą na… sąsiednim kontynencie. Ricardo „boltz” Prass i jego koledzy powalczą w amerykańskiej dywizji ESL Pro League, gdzie w ostatniej chwili wskoczyli na miejsce Rogue, które zostało obecnie bez składu CS:GO.

AGO Esports AVANGAR eUnited FURIA Esports
INTZ eSports Sharks Esports Valiance & Co W7M Gaming

DreamHack Open Rio 2019 odbędzie się między 19 a 21 kwietnia, zaś jego łączna pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Charleroi Esports: G2 przegrywa z Epsilon w meczu otwarcia grupy B

Za nami pierwszy mecz rozgrywany w ramach grupy B podczas Charleroi Esports. W nim dość niespodziewanie Epsilon Esports pokonał G2 Esports i znacząco...