fot. ESL/Timo Verdeil

Vitality wygrywa grupę A podczas Charleroi Esports

Znamy pierwszy zespół pewny występu w play-offach Charleroi Esports 2019. Jest nim Team Vitality, który bez większych problemów pokonał Sprout w spotkaniu wygranych grupy A. Niemcy jutro będą mieli okazję do rehabilitacji, gdy zmierzą się z FrostFire lub Teamem LDLC.

Team Vitality 16 : 6 Sprout

(Charleroi Esports – mecz wygranych grupy A)
 16 9 Mirage 6 6
7 0

Choć runda pistoletowa powędrowała na kontro Sprout, to początek meczu tak naprawdę należał do Vitality. Uczestnicy niedawnego Majora przełamali bowiem defensywę rywali aż sześć razy z rzędu, a po drobnym zawahaniu powiększyli swój dorobek o kolejne trzy oczka. Zawodnicy zza naszej zachodniej granicy tuż przed przerwą odzyskali wigor i dzięki zgranej defensywie nieco zmniejszyli straty, lecz niewiele to dało. Po zmianie stron Vitality kompletnie zdominowało bowiem tę część batalii, nie tracąc już ani jednej rundy.

Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz wygranych grupy B, w którym Team GamerLegion podejmie Epsilon Esports. Po więcej informacji na temat Charleroi Esports 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Charleroi Esports: Virtus.pro vs Team GamerLegion – statystyki graczy

W swoim lanowym debiucie nowy skład Virtus.pro nie zdołał sięgnąć po zwycięstwo. Zespół z Polski podczas Charleroi Esports 2019 przegrał bowiem z Team...

>