Epsilon
fot. ESL

Epsilon za mocny dla pogromców Virtus.pro w meczu o półfinał Charleroi Esports

Pogromcy Virtus.pro nie poradzili sobie w meczu wygranych grupy B podczas Charleroi Esports 2019. Skład Adila „ScreaMa” Benrlitoma poległ w starciu przeciwko Epsilon Esports i jeśli jutro polska piątka pokona G2 Esports, w decydującym boju ponownie zmierzy się z Team GamerLegion.

Epsilon Esports 16 : 11 Team GamerLegion

(Charleroi Esports – mecz wygranych grupy B)
 16 8 Mirage 7 11
8 4

Wczesna faza rywalizacji zdecydowanie należała do Epsilonu. Joey „CRUC1AL” Steusel i koledzy spisywali się w ataku niemal bezbłędnie, co szybko znalazło swoje odzwierciedlenie w wyniku. Na tablicy widniał już bowiem wynik 7:1, ale najwyraźniej przewaga była ciągle za mała, by ze spokojem obserwować dalsze serwerowe wydarzenia. Szczególnie że po chwili GamerLegion przebudził się z marazmu i rezultat oscylował już w okolicach remisu. Zaraz po przerwie ekipa ScreaMa wyszła nawet na prowadzenie, jednak w ciągu kilku minut sytuacja diametralnie się zmieniła i to rywal  zaczął sprawować kontrolę nad serwerem. Tym razem Epsilon nie wypuścił już zaliczki z rąk i niebawem mógł cieszyć się z triumfu oraz awansu do play-offów.

Rywalizacja w Belgii powróci o godzinie 14:00. Wtedy zobaczymy pojedynek FrostFire kontra Team LDLC, po którym na serwerze zamelduje się Virtus.pro. Po więcej informacji na temat Charleroi Esports 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
mousesports

Gładkie zwycięstwo mousesports w odświeżonym składzie na start ESL Pro League

Wymarzony lanowy debiut zaliczył nowy skład mousesports. Międzynarodowa piątka gładko pokonała ex-Space Soldiers w swoim premierowym meczu w grupie A...