fot. Ultraliga

Pora na fazę grupową EU Masters. W meczu otwarcia behave i spółka

W miniony czwartek poznaliśmy dwie ostatnie formacje, które zagrają w fazie grupowej European Masters 2019 Spring. Od tego momentu czekaliśmy na start drugiego etapu zmagań. Ten nastąpi już dzisiaj – o godzinie 18:00 rozpocznie się pierwszy mecz rozgrywek grupowych tej edycji EU Masters.

Co prawda na występ zwycięzcy pierwszego sezonu Ultraligi, Rogue Esports Club, będziemy musieli poczekać do jutra, ale nie oznacza to, że podczas pierwszego dnia nie będzie komu kibicować. Już w pierwszym poniedziałkowym meczu w akcji zobaczymy bowiem Marcina „behave’a” Pawlaka i jego Future Perfect WLGaming. Zwycięzcy wiosennej rundy LGL 2019 zmierzą się z najlepszą drużyną z Bałkanów, czyli Random 5. Później do walki staną między innymi wszystkie formacje zakwalifikowane przez fazę play-in, w tym rywal REC w grupie C, czyli Misfits Premier. Wicemistrz francuskiej ligi podejmie Fnatic Rising w walce o pierwsze punkty i fotel lidera swojego zbioru po pierwszym dniu EU Masters.

Tak prezentuje się pełny harmonogram dzisiejszych zmagań:

Poniedziałek, 15 kwietnia
18:00 Future Perfect WLG vs Random 5 Bo1
19:00 BIG vs Ventus Esports Bo1
20:00 Fnatic Rising vs Misfits Misfits Premier Bo1
21:00 SK Gaming Prime vs Splyce Vipers Bo1
22:00 Defusekids vs MAD Lions E.C. Bo1
23:00 eNsure vs Team LDLC Bo1

Wszystkie mecze będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games – w telewizji, na Twitchu oraz na YouTube. Transmisja rozpocznie się tuż przed startem pierwszego spotkania, które zaplanowane jest na godzinę 18:00. Po więcej informacji dotyczących European Masters 2019 Spring zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 8-14 kwietnia

Za nami jeden z ciekawszych esportowych tygodni w tym roku! To na przestrzeni ostatnich siedmiu dni Virtus.pro wzięło udział w swoim pierwszym lanie o...

>