fot. ESL/Bart Oerbekke

Znamy wszystkich uczestników ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO

Minionej nocy poznaliśmy nazwę ósmej i jednocześnie ostatniej ekipy, która na pewno wystąpi w nadchodzącej wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski. Mowa tutaj o miksowym drwalu na ostro, który okazał się najlepszy podczas zakończonych w niedzielę zamkniętych eliminacji.

Miłosz „mhL” Knasiak wraz z kolegami mają za sobą długą drogę, wszak walkę o ESL MP zaczęli jeszcze w otwartym turnieju kwalifikacyjnym. Udało im się jednak przez niego przebrnąć i podobnie było w rozgrywanej z zastosowaniem systemu szwajcarskiego pierwszej fazie zamkniętych zawodów, podczas której drwal odniósł jednak aż dwie porażki. To nie był dobry prognostyk na przyszłość, ale zespół nic sobie z tego nie zrobił. W play-offach zwyciężył bowiem w trzech pierwszych meczach w drabince wygranych i dopiero w czwartej potyczce doznał porażki, uznając wyższość SZEFA. I co było dalej? Cóż, mhL i spółka nadal twardo parli przed siebie i w dolnej drabince wyeliminowali faworyzowane AVEZ Esport, by następnie w wielkim finale odegrać się na swoich wcześniejszych pogromcach wynikiem 2:0 i tym samym zagwarantować sobie miejsce w sygnowanych przez ESL Mistrzostwach Polski.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Actina PACT

AGO Esports

average25iq

devils.one

drwal na ostro

Izako Boars

Virtus.pro

x-kom team

W ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 udział weźmie w sumie osiem drużyn, natomiast pula nagród wyniesie 180 tysięcy złotych.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Innocent Sprout PPC

innocent drugi, reatz trzeci. Zespół Skadoodle'a triumfuje w ESEA Rank S Combine

Triumf w ESEA Rank S Combine nie dla Polaków. Zarówno Paweł "innocent" Mocek, jak i Paweł "reatz" Jańczak opuszczą Los Angeles w poczuciu sporego nied...

>