STS
fot. materiały prasowe

Eliminacje do Games Clash Masters 2019 podczas Meet Pointu na PGE Narodowym

Przed nami Games Clash Masters 2019, czyli druga już edycja imprezy organizowanej na Gdynia Arenie. Turniej ponownie będzie miał charakter międzynarodowy, jednak już teraz wiemy, że odbędą się również eliminacje krajowe. I będą one mieć miejsce na PGE Narodowym w Warszawie! Zmagania kwalifikacyjne odbędą się między 24 a 26 maja podczas festiwalu gier, esportu i […]

Przed nami Games Clash Masters 2019, czyli druga już edycja imprezy organizowanej na Gdynia Arenie. Turniej ponownie będzie miał charakter międzynarodowy, jednak już teraz wiemy, że odbędą się również eliminacje krajowe. I będą one mieć miejsce na PGE Narodowym w Warszawie!

Zmagania kwalifikacyjne odbędą się między 24 a 26 maja podczas festiwalu gier, esportu i fantastyki Meet Point na PGE Narodowym. Zresztą, rywalizacja ośmiu drużyn z całej Polski ma być głównym wydarzeniem eventu będącego częścią częścią Warszawskich Targów Ksiażki. Spośród wspomnianej ósemki pięć ekip otrzyma bezpośrednie zaproszenia od organizatora, pozostała trójka natomiast wyłoniona zostanie podczas online’owych otwartych eliminacji. Co ciekawe, pierwszego dnia rozgrywane będą dwa mecze jednocześnie – jeden na scenie Games Clash Masters, a drugi na scenie Actiny.

Ostatecznie awans na zawody główne zagwarantuje sobie tylko najlepszy z zespołów. A kiedy odbędzie się samo Games Clash Masters 2019? To jeszcze nie jest jasne z uwagi na kolidujący z berlińskim Majorem pierwotny termin, jak jednak zapewnia Jakub Janaszek z Games Clash Entertainment , wszystko zostanie ogłoszone już niedługo. – Od pewnego czasu rozważamy i sprawdzamy możliwości zmiany terminu rozgrywek na termin późniejszy, z uwagi na prośby graczy oraz kibiców. Ostateczna data finałów Games Clash Masters w Gdyni zostanie potwierdzona jeszcze przed Meet Pointem – stwierdził.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hobbit wystawiony na listę transferową. HellRaisers ma już następcę

Wygląda na to, że nawet pół roku nie potrwa przygoda Abaya "Hobbita" Khasenova z HellRaisers. Ściągnięty pod koniec ubiegłego roku Kazach został bowie...