fot. DreamHack

Challenger League: Saves i Kendrew zmierzą się z byłymi kolegami z PACT

Można powiedzieć, że dziewiąty sezon Challenger League dla Actina PACT dobiegł końca. Zespół, który pierwotnie miał walczyć o awans do Pro Ligi, zawiódł na całej linii i na pierwsze zwycięstwo czekał aż do piątej kolejki. Teraz więc Polakom pozostało więc walczyć tylko o honor, bo na utrzymanie na drugim poziomie rozgrywkowym nie mają już szans.

Już o godzinie 20:00 reprezentanci polskiej drużyny staną zresztą naprzeciwko dwóch swoich byłych kolegów. Mowa tutaj o Szymonie „Savesie” Kamieniaku i Luke’u „Kendrew” Kendrew, którzy w lutym rozstali się ze swoim dzisiejszym rywalem, by kilka dni później trafić do MnM Gaming. Ich nowy zespół radzi sobie zresztą świetnie i ma spore szanse na promocję do play-offów. Do tego potrzebować będzie jednak kolejnych punktów, a te zagwarantować mogą właśnie PACT oraz XTreme Video Esport, które także okupuje dolne rejony tabeli. Na podopiecznych Chrisa „dojczmana” Borowskiego, poza MnM, czekać natomiast będzie również EnD Gaming, czyli włoska ekipa nadal licząca na grę w fazie pucharowej.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

15 kwietnia
19:00 XTreme Video Esport vs EnD Gaming BO1
19:00 Supremacy vs Team Vitality BO1
20:00 Team GoSkilla vs Trust Gaming BO1
20:00 MnM Gaming vs Actina PACT BO1
21:00 MnM Gaming vs XTreme Video Esport BO1
21:00 Supremacy vs Team GoSkilla BO1
22:00 EnD Gaming vs Actina PACT BO1
22:00 Trust Gaming vs Team Vitality BO1

Challenger League potrwa do maja – to właśnie wtedy poznamy triumfatorów rozgrywek, którzy uzyskają bezpośredni awans do Pro League, oraz zespół z drugiego miejsca, który będzie miał szansę powalczyć o promocję w barażach.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Za nami pierwsze kwalifikacje do Fortnite World Cup. Polacy bez awansu

Za nami pierwsza runda europejskich kwalifikacji do Fortnite World Cup 2019. W ostatnim ich etapie aż trzy tysiące zawodników zmagało się o awans na l...

>