fot. Ultraliga

behave z pierwszą wygraną w EU Masters. Dziś do walki włącza się REC

Wczoraj zostały rozegrane pierwsze mecze fazy grupowej European Masters 2019 Spring. Po ich zakończeniu poznaliśmy pewien zarys sił drużyn w poszczególnych grupach. Wiemy na przykład, iż Future Perfect WLG, w składzie którego gra Marcin „behave” Pawlak, jest na dobrej drodze do awansu.

Zespół polskiego dżunglera pokonał wczoraj bowiem Random 5 – i to pokonał w bardzo przekonującym stylu. Pozwalając swoim rywalom zdobyć zaledwie trzy eliminacje i jedną wieżę, behave i spółka przypieczętowali wygraną już w 25. minucie. Prawdziwe lanie natomiast sprawili oponentom gracze Teamu LDLC. Podopieczni Bory „Yellowstara” Kima zmiażdżyli eNsure, zajmując po pierwszym dniu fotel lidera razem z MAD Lions. Mecze akademii drużyn z LEC nie były aż tak jednostronne, ale po dość pewne zwycięstwa sięgnęły Fnatic Rising i SK Gaming Prime.

Tak wyglądają wyniki pierwszego dnia fazy grupowej European Masters:

Poniedziałek, 15 kwietnia
18:00 Random 5 0:1 Future Perfect WLG Bo1
19:00 Ventus Esports 0:1 BIG Bo1
20:00 Fnatic Rising 1:0 Misfits Misfits Premier Bo1
21:00 SK Gaming Prime 1:0 Splyce Vipers Bo1
22:00 MAD Lions E.C. 1:0 Defusekids Bo1
23:00 Team LDLC 1:0 eNsure Bo1

Już dzisiaj w akcji zobaczymy mistrzów pierwszego sezonu Ultraligi z Rogue Esports Club. Na ich mecz nie będziemy musieli długo czekać, bowiem już w spotkaniu otwierającym drugi dzień rywalizacji Paweł „Woolite” Pruski i kompani podejmą AS Trenčín eSports. Wkrótce po tym do walki staną również nieobecne podczas pierwszego dnia Campus Party Sparks i For The Win Esports, a następnie o kolejne punkty powalczy Future Perfect WLG behave’a. Mecz wieńczący dzisiejszy wieczór z EU Masters wyłoni lidera grupy B – do walki staną MAD Lions E.C. oraz Team LDLC.

Harmonogram drugiego dnia fazy grupowej European Masters:

Wtorek, 16 kwietnia
18:00 Rogue Esports Club vs AS Trenčín eSports Bo1
19:00 Campus Party Sparks vs For The Win Esports Bo1
20:00 Future Perfect WLG vs BIG Bo1
21:00 Random 5 vs Ventus Esports Bo1
22:00 Defusekids vs eNsure Bo1
23:00 MAD Lions E.C. vs Team LDLC Bo1

Wszystkie mecze EU Masters 2019 Spring będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na YouTube i Twitchu. Więcej informacji dotyczących wiosennej edycji tego turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Syrpy

Katastrofa Awionetki i Indictive z awansem do ESL MP! Dziś poznamy ostatnich uczestników

Minionego wieczoru rozstrzygnięto dwa pierwsze spotkania w ramach zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Ost...