STS
fot. ESL/Jennika Ojala

Trwa ESL Pro League Season 9, do gry wchodzą m.in. MIBR i Cloud9

NRG Esports i Team Liquid – to dwie ekipy z Ameryki Północnej, które na pewno zobaczymy na czerwcowych finałach ESL Pro League Season 9. Do tego grona zapewne chcą dołączyć półfinaliści ostatniego Majora z MIBR, którzy dziś rozpoczną zmagania w grupie C. Nie ulega wątpliwości, że Marcelo „coldzera” David i spółka to główni faworyci do […]

NRG Esports i Team Liquid – to dwie ekipy z Ameryki Północnej, które na pewno zobaczymy na czerwcowych finałach ESL Pro League Season 9. Do tego grona zapewne chcą dołączyć półfinaliści ostatniego Majora z MIBR, którzy dziś rozpoczną zmagania w grupie C.

Nie ulega wątpliwości, że Marcelo „coldzera” David i spółka to główni faworyci do awansu. Tym bardziej, że trafili oni do bardzo łatwego zbioru, w którym przyjdzie im się mierzyć m.in. z Luminosity Gaming oraz Teamem Envy. Ten pierwszy zespół do EPL dostał się poniekąd tylnymi drzwiami, zajmując miejsce rozwiązanego Rogue. Z kolei podopieczni organizacji Mike’a Rufaila musieli walczyć o utrzymanie w ubiegłorocznych barażach i na początku roku przeszli sporą rewolucję kadrową. A skoro przy rewolucji jesteśmy – w grupie znalazło się też miejsce dla Cloud9, któremu słowo stabilizacja nie jest prawdopodobnie znane. Po powrocie z IEM Katowice 2019 z drużyną pożegnało się aż trzech zawodników oraz trener, co oznacza, że na dobrą sprawę mamy do czynienia z zupełnie nową formacją.

Harmonogram grupy B prezentuje się następująco:

20 kwietnia
02:25 MIBR vs Luminosity Gaming BO3
06:00 Cloud9 vs Team Envy BO3
21 kwietnia
02:25 MIBR vs Team Envy BO3
06:00 Cloud9 vs Luminosity Gaming BO3
22 kwietnia
02:25 MIBR vs Cloud9 BO3
06:00 Team Envy vs Luminosity Gaming BO3

Wszystkie mecze amerykańskiej dywizji ESL Pro League Season 9 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale ESL na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Codewise będzie mieć zespół w ESL Mistrzostwach Polski. Ale nie chodzi o Codewise Unicorns

Kilka dni temu mająca miksowy charakter ekipa drwal na ostro dość nieoczekiwanie awansowała do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019. Dziś natomiast okaza...