fot. DreamHack/Adela Sznajder

Czas na OGA Dota PIT Minor 2019. W puli nagród przepustka na Majora

Po kilku tygodniach przerwy nadszedł czas na wznowienie zmagań w ramach Dota Pro Circuit. Już jutro w Splicie wystartuje bowiem OGA Dota PIT Minor 2019, czyli czwarty turniej tej rangi w tym sezonie. Stawka rywalizacji jest ogromna – na stole leży przecież bilet na MDL Disneyland Paris Major.

Na liście uczestników chorwackiej imprezie znajduje się wielu stałych bywalców Minorów – mowa chociażby o Royal Never Give Up, Gambit Esports czy BOOM ID, które trafiły do zbioru A. W tej samej grupie wylądowało także Ninjas in Pyjamas, które ostatniego Majora zakończyło na 9-12. lokacie. W Sztokholmie jeszcze gorzej zaprezentowało się Forward Gaming, czyli jedyny przedstawiciel Ameryki Północnej. Ekipa Yawara „YawaRa” Hassana zmierzy się z europejskim Alliance, chińskim EHOME oraz południowoamerykańskim Majestic esports, dla którego kwietniowe zawody będą debiutem na tym poziomie rozgrywkowym.

Tak wygląda podział na grupy OGA Dota PIT Minor:

Grupa A Grupa B
Royal Never Give Up Alliance
Gambit Esports Forward Gaming
BOOM ID EHOME
Ninjas in Pyjamas Majestic esports

Faza grupowa przeprowadzona zostanie przy użyciu systemu „każdy z każdym”, z wszystkimi meczami w trybie BO3. Ten etap zawodów będzie miał jednak na celu tylko rozstawienie drużyn przed play-offami imprezy, w których rywalizacja toczyć się będzie w drabince podwójnej eliminacji. Jutro czekają nas jedynie pojedynki inaugurujące turniej dla każdej z ekip, a tak prezentuje się ich szczegółowy harmonogram:

22 kwietnia, poniedziałek

Grupa A

10:30 Royal Never Give Up vs Ninjas in Pyjamas BO3
13:30 Gambit Esports vs BOOM ID BO3

Grupa B

16:30 Alliance vs EHOME BO3
19:30 Forward Gaming vs Majestic esports BO3

OGA Dota PIT Minor 2019 potrwa do 28 kwietnia. W puli nagród wydarzenia znajdzie się 300 tysięcy dolarów, 500 punktów DPC, a także jedna przepustka na MDL Disneyland Paris Major. Całe zmagania śledzić będzie można dzięki transmisji z angielskim komentarzem dostępnej na oficjalnym kanale organizatora na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AtiVar zatrudnia kobiecy skład CS:GO

Kilka tygodni temu AtiVar pojawiło się na scenie Counter-Strike'a z męskim składem, który niedawno bezskutecznie próbował dostać się do ESL Mistrzostw...

>