AGO Esports zmarnowało już dwie szanse na awans do play-offów LOOT.BET/CS Season 2, tym samym wyczerpując limit błędów. Jeżeli Polacy faktycznie chcą powalczyć o część z łącznej puli nagród w wysokości 30 tysięcy dolarów, to dziś nie mogą już sobie pozwolić na wpadkę.

Chaos Esports Club vs AGO Esports
15:00 (BO3)

Ostatnim grupowym rywalem Grzegorza "SZPERA" Dziamałka i spółki będzie Chaos Esports Club, który podobnie jak polska formacja przeszedł z bilansu 2:0 do 2:2. Wobec tego i podopieczni Jamiego "keity" Halla mają powody do niepokoju, bo istnieje szansa, że pozwolą sobie oni odebrać pewny z pozoru awans. Chociaż nikt nie powiedział, że skandynawska piątka musi przegrać – w wszak w tym roku mierzyła się ona z AGO już na trzech mapach i każda z nich padała właśnie jej łupem. Wygląda więc na to, że przed Polakami naprawdę ciężki bój i niewykluczone, że w wielkanocny poniedziałek czekają nas aż trzy mapy.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Chaos Esports Club a AGO Esports obejrzeć będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału KXN Studio na Twitchu. Po więcej informacji na temat LOOT.BET/CS Season 2 zapraszamy do naszej relacji.